Modern-Day Sins’ Proud Pervs przedstawia 'Tutor’s Group Cram Session’

Studio Adult Time Modern-Day Sins ogłasza premierę najnowszej dekadenckiej sceny z serii Proud Pervs, 'Tutor’s Group Cram Session’ z Emmą Starletto i Rico Hernandezem.

'

Emma Starletto gra korepetytora dla grupy rówieśników, kiedy przybywa dostawca pizzy, Rico Hernandez, aby podrzucić im trochę bardzo potrzebnego paliwa dla mózgów. Emma decyduje, że zasłużyła na małą przerwę i zaczyna flirtować z Rico, podczas gdy jej uczniowie nadal mają nosy głęboko w swoich książkach. Kiedy Rico ulega jej erotycznym zachciankom, Emma zdecydowanie wyzbywa się wszelkiej nieśmiałości – dając swoim studentom niesamowity, nieskrępowany pokaz seksu.

“Bzykanie dostawcy pizzy to historia stara jak świat w porno, ale nieczęsto widzi się ją zaserwowaną w taki sposób!“ powiedział 3X West, showrunner Modern-Day Sins. “Jest pewien zakazany urok w ekscytacji chowania się, próbując nie dać się złapać, a następnie tabu ekscytacji bezwstydnego publicznego seksu, gdy już zostaniesz odkryty“.

“To coś, czego oczywiście nigdy nie chcielibyśmy przeżyć w naszym osobistym życiu – zażenowanie i konsekwencje byłyby nie do pomyślenia – ale w naszych fantazjach, idea ucieczki od tego oraz, że nikt nie ma nic przeciwko, sprawia, że czujemy się tak niegrzeczni“.

“To coś, co uwielbiamy eksplorować w Proud Pervs, a to najnowsze wydanie jest solidnym daniem wartym delektowania się! Myślimy, że fani pokochają obserwowanie, jak Emma przechodzi od całkowicie ubranej do nagości i karmi swój wyjątkowo duży apetyt na Rico!“ podsumował 3X West.

Znajdźcie ’Tutor’s Group Cram Session’ na ModernDaySins.com.

Znajdźcie i śledźcie Emmę Starletto na Twitterze i Instagramie.

Śledźcie Rico Hernandeza na Twitterze. Wszystkie jego linki można znaleźć pod adresem linktr.ee/ricohernandezx.

Proud Pervs to bezczelna celebracja niegrzecznego, lubieżnego i wręcz ordynarnego zachowania, czy to poprzez ekshibicjonizm, publiczny seks, zamiany partnerów czy doprawianie rogów. Nieważne, czy jest to okropne, godne pożałowania, czy haniebne, nie ma znaczenia – w Proud Pervs nie ma wstydu.

Modern-Day Sins jest częścią platformy streamingowej AdultTime.com, oferującej nieograniczony dostęp do ponad 360 kanałów, 61 000 odcinków i 8 nowych wydań dziennie nagradzanych marek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.