Modern-Day Sins Mad Fuckers zaspokaja potrzeby zaniedbywanej gospodyni domowej

Modern-Day Sins otwiera drzwi do pokusy, gdy sfrustrowana i seksualnie wygłodzona żona wyładowuje swoje urazy na niczego nie podejrzewającym sąsiedzie w najnowszej scenie z Mad Fuckers, 'Neglected Housewife’s Needs’.

'

Jennifer White właśnie dowiedziała się, że wraz z mężem spodziewają się potomstwa i nie może się doczekać, aby umeblować pokój dziecka, jednak jej mąż jest daleko w podróży biznesowej. Sąsiad Jay Romero pojawia się, by jej pomóc, ale Jennifer jest zła na męża za to, że traktuje ją jak delikatną i bezradną żonę i za jej plecami udał się po sąsiedzką pomoc. Dlatego też Jennifer postanawia zrobić to samo i również za plecami męża poprosi sąsiada o pomoc przy czymś bardziej seksownym.

„Jennifer White bucha płomieniami na ekranie i w naszych sercach z kolejnym ze swoich zawsze ognistych występów,” showrunner serialu 3X West powiedział o scenie. „Historie o kobiecej sile są zawsze ważne dla nas jako firmy i chcieliśmy przełamać stereotyp wątłej i delikatnej kobiety w ciąży. Postać Jaya szybko się przekonuje, że w oszałamiającym ciele tej baby nie ma ani jednej kruchej kości!”.

Serię Modern-Day Sins’ Mad Fuckers, w tym scenę ’Neglected Housewife’s Needs’, znajdziecie na ModernDaySins.com i AdultTime.com.

Śledźcie Jennifer White i Jaya Romero na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.