Mini Stallion zostaje ujarzmiona w Dick Drainers

Drobny mini smakołyk znany z bycia pogromcą dużych chłopców, Mini Stallion, zadebiutowała w Dick Drainers i została oficjalnie ujarzmiona przez Brandena Richardsa.

'

Określona jako najmniejsza dziewczyna, w którą Branden Richards włożył swojego kutasa, drobna Mini Stallion zadebiutowała w Dick Drainers w scenie ’Dreamin’ About Stretchin’ Her Tight Lil’ Holes’.

Mini nie spała całą noc i nie może zasnąć, co ją irytuje. Może nie powinna była oglądać głupich filmów na Netflixie i rozmawiać przez telefon. Teraz kiedy jest dzień, nadal nie może położyć się do łóżka, a rozmowa przez telefon, czytanie i oglądanie telewizji nie jest rozwiązaniem. Po zajrzeniu do nowej aplikacji, Mini jest zmęczona i w końcu jej oczy się zamykają, a ona zasypia.

Nie jest pewna, czy śni, czy to się dzieje naprawdę, ale do jej pokoju wchodzi zamaskowany mężczyzna, który bardzo osobiście zapoznaje się z jej jędrnymi 32A i krągłą pupą. Nie ma znaczenia czy to sen czy rzeczywistość, Mini dostaje on nieznajomego jazdę swojego życia, której na pewno nie zapomni.

“To była aktualizacja, na którą wielu fanów czekało, więc mam nadzieję, że wszyscy się cieszą! Mini jest najdrobniejszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek mieliśmy na stronie. Ten kontrast wielkości sprawił, że mieliśmy kilka epickich sesji zdjęciowych. Nasza dwójka ma już na koncie kilka scen, więc kolejna runda może pojawić się w najbliższej przyszłości!“ powiedział Branden Richards.

Dowiedzcie się, dlaczego ’Dreamin’ About Stretchin’ Her Tight Lil’ Holes’ ma doskonałą ocenę 5 gwiazdek i sprawdźcie 165 zdjęć SFW i NFSW na dickdrainers.com.

Śledźcie Mini Stallion na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne na linktr.ee/Ministallion.

Dołączcie do DickDrainers.com, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do tysięcy filmów i zestawów zdjęć przedstawiających wschodzące i największe gwiazdy oraz legendy, które stają się bardziej niegrzeczne niż możecie sobie wyobrazić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.