Miły Brad Newman ratuje dzień w nowej scenie Brazzers

Wielokrotnie nominowany, wyrzeźbiony męski talent Brad Newman właśnie pojawił się w swojej pierwszej scenie od Brazzers w tym roku. Brad jest bohaterem, który ratuje damę w opałach, damę, która potrzebuje porządnego rżnięcia.

'

W scenie ’Nice Guys Finish on Her AssJohnny Goodluck jest zbyt zajęty graniem w swoją nową grę i nie zwraca uwagi na swoją dziewczynę, Payton Preslee, nawet gdy ta wypina się tuż przed jego twarzą, a nawet kiedy bierze jego kutasa pomiędzy swoje cycki i mu obciąga.

Na szczęście starszy brat Johnna, Brad Newman jest w kuchni aby coś przekąsić, kiedy zdenerwowana Payton ściąga swoje dżinsy i majtki, wskakuje na ladę i przechodzi od razu do rzeczy, pytając “dlaczego nie przyjdziesz i nie zerżniesz mnie“. Brada nie trzeba prosić dwa razy, dlatego od razu przyjmuje jej propozycję. Po szybkim numerku w kuchni na którym omal nie zostali przyłapani, dwójka przenosi się do sypialni na dalsze rozkosze. Na koniec, tak jak w tytule, Brad spuszcza się na tyłek zadowolonej Payton.

“Zawsze uwielbiam pracować dla Brazzers! Świetnie jest pokazać trochę aktorstwa i zawsze jest to wspaniały dzień na planie. Cieszę się, że ta scena zdobywa tak wysoką ocenę fanów i mam nadzieję, że wkrótce znów będę z nimi pracował“ – powiedział Brad Newman.

Scena ’Nice Guys Finish on Her Ass’ jest dostępna wyłącznie dla członków Brazzers. Obejrzyjcie zwiastun i pełną scenę na brazzers.com, aby dowiedzieć się dlaczego została ona obejrzana już 40 tysięcy razy i ma 98% aprobaty fanów.

Śledźcie Payton Preslee na Twitterze i sprawdźcie jej OnlyFans.

Śledźcie Brada Newmana na Twitterze i Instagramie oraz subskrybujcie jego OnlyFans, aby zobaczyć więcej treści z jego udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.