MILF Reagan Foxx występuje w nowym wydaniu DVD od Girlsway

MILF Reagan Foxx występuje w nowym wydaniu DVD od Girlsway zatytułowanym 'A Pleasant Moment with Mom’. Niebieskooka bogini MILF występuje z uroczą Leną Paul w rozbudzającej wyobraźnie scenie, która z pewnością zadowoli nawet największego konesera lesbijskich scen miłosnych.

SexShop112.pl

Scena Reagan Foxx, pierwotnie opublikowana pod tytułem ’Dovefucking 101’, została wyreżyserowana przez Stillsby Alana i zaczyna się od Reagan przygotowującej się do masturbacji przy odpowiednim filmie porno, kiedy odkryła swoją pasierbicę, Lenę Paul, szlochającą nad jakimś seksualnym znęcaniem się.

Po wytłumaczeniu, co to jest ’dovefucking’ (ocieranie sutków o łechtaczkę innej kobiety), Lena nalega, aby Reagan jej to pokazała. Napalona dwójka ma gorące spotkanie na kanapie pełne pocałunków, lizania cipki, ssania sutków, tytułowego „dovefucking”, siadania na twarzy i innych przyjemności tabu.

„To się nazywa powrót do przeszłości”, powiedział Reagan. „Lena i ja mieliśmy wspaniałą scenę. Fajnie jest przeżyć ją ponownie dzięki wydaniu jej na nowym DVD Girlsway. Koniecznie sprawdź ją!”

Zwiastun oraz DVD „A Pleasant Moment with Mom” można znaleźć na stronie adultdvdempire.com

Śledź Reagan Foxx na Twitterze Instagramie. Więcej jej treści można znaleść na jej oficjalnej stronie reaganfoxx.com oraz na OnlyFans.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.