Mikołaj przynosi idealny prezent dla Paris Banks w jej nowej scenie na OnlyFans

Biuściasta MILF z kolorowymi tatuażami, Paris Banks, wykuła sobie miejsce w Top 1.6% twórców OnlyFans i ma nową ekskluzywną scenę o tematyce świątecznej, w której dostaje idealny świąteczny prezent.

Tought LoveX

Rome Major dostał w tym roku to, czego chciał, a była to Paris Banks pod jego choinką. W scenie ’Santa Brought the Perfect Present’, dostępnej na OnlyFans, Paris jest w domu ubrana w oszałamiającą, opinającą biodra ciemnoczerwoną sukienkę, przygotowując się do świąt, kiedy Mikołaj wpada w postaci Rome Majora, ubranego jedynie w białe spodnie i czapkę Mikołaja, pokazując jednocześnie swoją umięśnioną sylwetkę i tatuaże.

Oczywiście to jest właśnie to, czego Paris chciała, a Mikołaj i ona pieprzą się po całej kuchni i na blatach. Również w gorącej świątecznej scenie nie zabraknie obciągania, które uszczęśliwia mikołaja, lizania soczystej cipki oraz wielkiego finału w postaci spuszczenia się na twarz i usta Paris.

“Życzenie Rome’a się spełniło i to ja znalazłam się pod jego choinką! Ciekawe, czy w przyszłym roku będzie miał równie dużo szczęścia. Ta scena to czysty ogień i jest dostępna wyłącznie na moim OnlyFans, więc teraz jest czas na subskrypcję, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście“ – powiedziała Paris Banks.

Santa Brought the Perfect Present’ jest dostępne na OnlyFans Paris Banks oraz na oficjalnej stronie Rome Majora – romemajor.com.

Śledźcie Paris Banks na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki dostępne są na linktr.ee/Paris_Banks.

Bądźcie na bieżąco z Rome Majorem na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.