Mia Moore i Diamond Banks spotykają się w Ricky’s Room

Ricky’s Room to miejsce, gdzie starzy przyjaciele spotykają się, aby doświadczyć seksualnej rozkoszy, a nowi poznają się w łóżku i przechodzą od napalonych nieznajomych do najlepszych przyjaciół. Tak było, gdy Ricky Johnson zaprosił Mię Moore i Diamond Banks na gorący trójkąt.

'

Najnowsza scena ukazująca magię, która ma miejsce w Ricky’s Room rozpoczyna się od Mii Moore i Diamond Banks uwodzących widza swoimi idealnymi ciałami. Jednak prawdziwa akcja rusza, gdy do dwóch piękności dołącza Ricky Johnson.

Najpierw cała trójka wymienia się oralnymi przyjemnościami, po czym Ricky na zmianę bzyka Mię i Diamond. Po przejściu przez różnorodne pozycje oraz kombinacje seksu i oralu, Ricky kończy na tyłku Diamond, który następnie Mia z przyjemnością liże.

„Moją ulubioną częścią łączenia aktorek razem jest to, kiedy stają się one dobrymi przyjaciółkami po”, wyjaśnił Ricky. „To był pierwszy raz kiedy Mia i Diamond się spotkały i chemia była niesamowita. Wypadły tak, jakby znały się od zawsze. Uwielbiam, gdy moje umiejętności dobierania aktorek trafiają w punkt!”.

Ale nie tylko Ricky czuł miłość i iskrzącą chemię w powietrzu. Obydwie jego współgwiazdy miały pochlebne rzeczy do powiedzenia o całym doświadczeniu.

„Fantastycznie było pracować obok Diamond i Ricky’ego”, powiedziała Mia. „Energia seksualna między nami wszystkimi była szalona! Ta sesja była zdecydowanie jedną z moich ulubionych!”.

Diamond również zgadza się, że ich trójka idealnie do siebie pasuje. „Tak dobrze bawiłam się pracując z Mią i Ricky’m! Między naszą trójką zrobiło się naprawdę gorąco, Ricky jest mistrzem trójkątów, zawsze sprawia, że są one przyjemne, a Mia była niesamowita i seksowna. Nie miałbym nic przeciwko rundzie drugiej”.

Zwiastun i pełną scenę z ich szału uniesień można znaleźć na stronie rickysroom.com.

Śledź Mię Moore, Diamond Banks oraz Ricka Johnsona na Twitterze.

Odwiedź rickysroom.com i śledź na Twitterze @itsRickysRoom, aby zobaczyć inne seksowne spotkania w pokoju Ricky’ego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.