Mia Miranda gości w podcaście Orgasm Oracle

Mia Miranda, wschodzący talent z Kanady, została niedawno zaproszona jako gość 'Oops! -Orgasm Oracle Podcast Show’ przez trenerkę orgazmu Nadię LeDrew.

'

Odcinek „Sex Workers are Saving the World” przedstawia Mia Mirandę, modelka, tancerka, piosenkarka / autorka tekstów i twórcę OnlyFans – która obecnie siedzi na szczycie 4% – która mówi, że praca seksualna jest „tak złożoną pracą, naprawdę nie ma jednego stereotypowego pracownika seksualnego”.

„W moim doświadczeniu każda osoba, którą spotkałam, jest tak różna, wszyscy są tak wyjątkowi, wszyscy mają różne sposoby, w jaki zarabiają, ich status społeczno-ekonomiczny… ich seksualność… Po prostu uwielbiam dzielić się tym z ludźmi. Jest to tak niesamowicie zróżnicowana społeczność.”, powiedziała Mia.

Na temat orgazmów, Miranda powiedziała, że podczas gdy często odkrywa, że cieszy się erotycznymi aspektami swojej pracy z klientami, przyznaje, że „nigdy nie miałam orgazmu, ponieważ nigdy nie pozwoliłam sobie na taką wrażliwość”, chociaż w swoim życiu osobistym znajdowała Wielkie O we wszystkich jego formach.

„Zajęło mi to trochę czasu… mogłam to robić tylko w jeden sposób… to był bardzo specyficzny sposób i nie mogłam naprawdę wyrwać się z tej formy… i wtedy ty i ja zaczęliśmy robić nasz coaching… i teraz czuję, że mogę dochodzić na tak wiele różnych sposobów…. sama, z partnerem, z przypadkowym partnerem, z partnerem na jedną noc… i wiem też, co powiedzieć facetowi… teraz jestem w stanie, po pierwsze, sama tym kierować… i teraz jestem napalona cały czas! „

Posłuchaj wywiadu z Mią w całości na Oops! – Orgasm Oracle Podcast Show.

Oprócz wywiadu w podcaście, Miranda jest również dumna ze swojej debiutanckiej piosenki, 'Pu$$y’, którą również obecnie promuje.

Śledź Mię Mirandę na Twitterze, Instagramie i TikTok, a także sprawdź jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.