Mazee kosztuje smaczne trio w Ricky’s Room

Ricky’s Room niedawno wydał '3 Pussies On Rotation Part 1′, w którym Air Thugger cieszy się smakowitym trio Yumi Sin, Ariana Aimes i Destiny Cruz. W tym tygodniu Ricky Johnson z dumą oferuje gorący ciąg dalszy, '3 Pussies On Rotation Part 2′ z nikim innym jak z Mazee the Goat.

CaliTeens

Utalentowany, Mazee the Goat, jest sam w pokoju z trzema gorącymi laskami, Yumi Sin, Arianą Aimes i Destiny Cruz, ogromnie ciesząc się, że może je zaspokajać całą noc jak długo tylko zechce. Ale nie tylko Mazee był zadowolony z tej schadzki, dziewczynom również podobało się całe doświadczenie.

„Wszyscy na planie byli wspaniali”, krzyknęła Destiny. „Wszyscy mieli tyle energii i zostałam zerżnięta jak szalona przez Mazee’a, miałam nawet trochę akcji z dziewczynami podczas rżnięcia! Ariana Aimes i Yumi Sin były niezwykłe!”

„Podobała mi się praca ze wszystkimi i Jestem pod wrażeniem jak zmysłowa była ta scena” – zgodziła się Yumi.

Zobaczcie ich w akcji na rickysroom.com.

Śledźcie Mazee The Goat, Yumi Sin, Arianę Aimes, Destiny Cruz i Ricky’s Room na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.