Maitland Ward podwójnie debiutuje na Tushy

Vixen Media Group ogłosiło niedawną premierę sceny 'Casting Couch’, napisanej i wyreżyserowanej przez modelkę, autorkę i wielokrotnie nagradzaną gwiazdę dla dorosłych, Maitland Ward. Nowa scena jest debiutem Maitland w Tushy, zarówno przed jak i za kamerą.

Insane Coeds

W 'Casting Couch’, Maitland Ward zmienia stereotypową narrację hollywoodzkich castingów, gdzie mężczyźni mają całą władzę i dyktują, jak kobiety powinny się ubierać, zachowywać i występować. W najnowszej scenie Tushy, Maitland gra według własnych zasad i to ona kieruje tym, co dzieje się na kanapie castingowej w artystycznie, erotyczny sposób.

“’Casting Couch’ służy jako prowokacyjne ujęcie starego hollywoodzkiego systemu i dynamiki władzy, ale z małym zwrotem akcji – aktorka jest teraz u władzy“, powiedział Maitland. “Chciałam stworzyć ten film nie tylko dlatego, że jest to ujęcie mojej własnej podróży do władzy i dowodzenia, ale także dlatego, że rzadko można zobaczyć kobietę w Hollywood w tak dominującym świetle. Fajnie było być tą, która przesłuchuje facetów i kusi ich, by dali mi wszystko, czego chcę. Podobało mi się być w tej potężnej pozycji“.

Najnowsza scena stanowi drugi projekt Maitland, który napisała i wyreżyserowała dla Vixen Media Group. Aktorka odniosła się do tego, że udało jej się zarówno wyreżyserować, jak i wystąpić w obu filmach: “Obie sceny dla Blacked i Tushy były ukłonem w stronę mojej hollywoodzkiej przeszłości, a także metaforą mojej własnej podróży na szczyt, gdzie teraz to ja podejmuję decyzje. To naprawdę świetne uczucie, gdy piszę scenę, a potem mam okazję wprowadzić ją w życie. Zespół w Vixen był tak zachęcający i fenomenalny do pracy.“

Tegoroczna zwyciężczyni nagrody AVN dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej występuje w 'Casting Couch’, z legendami branży, Mickiem Blue i Dante Colle i odzwierciedla markę Tushy z jej potężną narracją i wyrafinowanym stylem.

“Zawsze jestem podekscytowana każdym nowym projektem, który dotyczy Maitland i Vixen Media Group“ – powiedziała reżyser, Kayden Kross, która pracowała z Maitland przy kilku nagradzanych filmach, w tym Drive, Muse 1, Muse 2 czy Drift. “Podobają mi się rezultaty tego projektu i nie mogę się doczekać jej kolejnych projektów reżyserskich i wszystkiego, co jeszcze przed nami. Ta kobieta nie ma żadnych limitów“.

Zobaczcie pełną scenę ’Casting Couch’ oraz jej zwiastun na tushy.com

Śledźcie Maitland Ward na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Odwiedźcie oficjalną stronę Dante Colle’a dantecollexxx.com i dołączcie do niego na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Śledźcie Micka Blue na Twitterze i dołączcie do jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.