Maitland Ward debiutuje za kamerą w nowej scenie Blacked

Vixen Media Group, ogłosiła elektryzującą nową scenę 'Fame’ – napisaną i wyreżyserowaną przez Maitland Ward, która ukazała się w miniony weekend na Blacked. Prowokacyjna scena przedstawia prawdziwe doświadczenia Maitland jako znanej aktorki i jej spotkania z paparazzi. 

CaliTeens

Fame’ jest pierwszą sceną napisaną i wyreżyserowaną przez Maitland Ward, w której gra ona u boku Isiaha Maxwella. Podczas swojej pracy w Vixen Media Group, Maitland dostarczała rok w rok pełne pasji sceny i nagradzane filmy. Dziś jest uznawana za jedną z najbardziej szanowanych gwiazd w przemyśle dla dorosłych i jest podekscytowana możliwością odegrania ważnej roli za kamerą.

“Wejście za kamerę było dla mnie naprawdę ekscytującym przeżyciem i osiągnięciem, z którego jestem ogromnie dumna“ – powiedziała Maitland. “Możliwość napisania i stworzenia własnej sceny na stronie, gdzie tak naprawdę wszystko się dla mnie zaczęło w świecie rozrywki dla dorosłych, było takim dreszczykiem emocji i czymś w rodzaju wyzwania, które podjełam. Naprawdę nie ma nic takiego, jak zobaczyć, jak słowa, które umieściłeś na papierze, ożywają“.

“Jestem tak dumna z Maitland i wszystkiego, co zrobiła dla i w naszej branży“. powiedziała dyrektor VMG, Kayden Kross. “Pisanie i reżyserowanie jej własnych scen jest bardzo naturalnym postępem i takim, który byłam podekscytowana, aby zobaczyć przez długi czas. Ten scenariusz jest doskonałym przykładem jej talentów jako pisarki i pierwszym z tego, co mam nadzieję, wielu w przyszłości!“

Maitland dodała: “Zespół w Vixen był tak niesamowity i miałam takie szczęście, że miałam za sobą najlepszych w branży. Kayden szczególnie zachęcała mnie do tworzenia własnych projektów i tak wiele się od niej nauczyłam, obserwując jak tworzy zza obiektywu. Nie mogę się doczekać, by pracować więcej za kamerą w 2023 roku. Posiadanie Isiaha, z którym nakręciłam kilka moich pierwszych filmów dla dorosłych, grającego razem ze mną w 'Fame’, sprawiło, że było to idealne przeżycie.“

Kuszący debiut Maitland za kamerą można zobaczyć na blacked.com.

Śledźcie Maitland Ward na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Śledzcie Blacked na Twitterze i Instagramie, aby mieć dostęp do ekskluzywnych aktualizacji na temat 'Fame’ i nieoczekiwanych niespodzianek, które nadejdą niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.