Mae Milano imponuje w swoim debiucie dla Slayed

Nowa gwiazdka Mae Milano kontynuuje wyrabianie sobie marki w branży z zupełnie nową sceną dla Slayed. Wydane wczoraj, 'Spray’ łączy Mae z Sophią Leone w wyreżyserowanej przez Laurent Sky scenie.

CaliTeens

Mae Milano i Sophia Leone są najlepszymi przyjaciółkami i cieszą się razem miłym piknikiem. Mae zdecydowanie ciągnie do Sophii i zastanawia się, czy Sophia czuje to samo. W końcu Mae podejmuje ryzyko i całuje Sophie, który odwzajemnia pocałunek. Scena szybko zmienia lokalizację wprost do łóżka, gdzie Mae i Sophia przenoszą swoją przyjaźń na nowy poziom ze zmysłowym lesbijskim doświadczeniem, które obie zapamiętają na długo.

„Przez jakiś czas moim celem było, aby pracować ze Slayed „, powiedziała Mae. „Jestem tak podekscytowana, że udało mi się osiągnąć ten cel. Sophia była świetną partnerką i scena wyszła niesamowicie. Dziękuję Laurent Sky za wyreżyserowanie tak seksownej i erotycznej sceny”.

Pełna scena i trailer dostępne są na stronie slayed.com.

Śledźcie Mae Milano na Twitterze i subskrybujcie jej OnlyFans, aby uzyskać ekskluzywne treści. Pełna lista linków Mae znajduje się na linktr.ee/Maemilano.

Śledźcie Sophię Leone na Twitterze i sprawdźcie jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.