Madi Collins została przyłapana na kradzieży w nowej scenie od Shoplyfter

Rudowłosa Madi Collins znajduje się w kłopotach w swojej nowej scenie dla Shoplyfter. W wydanej w piątek scenie „Case No. 7906213 – The Good Thief”, Madi zostałą złapana przez Riona Kinga.

ILoveBlackGirls

Po zakupach z przyjaciółmi, Madi Collins jest podejrzewana przez pracownika sklepu Riona Kinga o kradzież bransoletki. Kiedy jest na zapleczu, Madi przysięga, że nigdy nic nie ukradła, ponieważ jest grzeczną dziewczyną. Rion przeszukuje ją i nic nie znajduje, ale dla pewności, postanawia ją rozebrać. Wówczas znajduje bransoletkę na ciele Madi, która aby uniknąć kłopotów postanawia się nim zając. Po obciągnięciu i wypięciu się na stole, aby zostać porządnie wybzykaną, zadowala Riona który kończy na jej twarzy.

„Dobrze się bawiłam grając dobrą dziewczynę z niegrzeczną stroną w tej scenie dla Shoplyfter.” skomentowała Madi. „Byłam szczęśliwa, że wróciłam na moją drugą scenę i cieszyłam się ze współpracy z Rionem po raz pierwszy”.

Zwiastun i pełna scena „Case No. 7906213 – The Good Thief” z Madi Collins jest dostępna na stronie shoplyfter.com.

Śledź Madi Collins na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans wypełniony jest ekskluzywną zawartością, którą Fani mogą podejrzeć na jej darmowym koncie OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.