Madi Collins trafia na okładkę nowego DVD Hustlera

Urocza rudowłosa gwiazda, Madi Collins, pojawia się na okładce najnowszego wydania DVD Hustlera, wyreżyserowanego przez Fumagalli, 'My Lesbian Mother-In-Law 2′. Podczas swojej sceny Madi poznaje się lepiej z Rachael Cavalli.

Insane Coeds

Madi Collins i jej teściowa, Rachael Cavalli, cieszyły się wspaniałym dniem podczas którego chodziły na zakupy i wzmacniały swoje relacje. Jednak dopiero po powrocie do domu, Madi nawiąże nową więź z jej lesbijską teściową, na zupełnie innym poziomie. Ta zmysłowa scena zawiera mnóstwo całowania, lizania i ocierania się. W najnowszym wydaniu DVD Hustlera występują również Jessica Ryan, Haley Spades, Shay Sights, Kimora Quin, Kallie Taylor i Kat Chase.

„Jestem tak zaszczycona, że mogę być przedstawiona na okładce DVD 'My Lesbian Mother-In-Law 2′,” powiedziała Madi. „Dziękuję Hustlerowi, Rachael, reżyserowi Fumagalli i niesamowitej MUA, Steffy, za uczynienie tego wspaniałym doświadczeniem!”.

Zdobądźcie swoją kopię ’My Lesbian Mother-In-Law 2’ na stronie adultempire.com.

Śledźcie Madi Collins na Twitterze i InstagramieOnlyFans Madi wypełnione jest ekskluzywną zawartością, a fani mogą uzyskać ich darmowy podgląd na jej drugim darmowym koncie na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.