Madi Collins przeżywa pozaziemskie doświadczenie w „The Seventh Kind”

Rudowłosa Madi Collins występuje w nowym filmie „The Seventh Kind”, który jest już dostępny w ofercie Sparks Entertainment. W tym hołdzie dla klasycznych filmów o kosmitach, reżyser Harry Sparks połączył Madi z Lucky Fate, w jej pierwszej profesjonalnej scenie seksu w samochodzie.

Insane Coeds

W nowym czteroczęściowym thrillerze sci-fi „The Seventh Kind„, dziennikarka śledcza odkrywa spisek dotyczący uprowadzeń przez obcych, po tym jak znikną jej mąż. W międzyczasie Madi Collins i Lucky Fate postanawiają spotkać się w nocy, aby dać upust emocjom na tylnym siedzeniu samochodu. Rozpoczynają delikatnie od niewinnych pocałunków, jednak namiętność prowadzi ich do znacznie bardziej intensywnych seksualnych uniesień. Podczas kiedy para testuje miękkość zawieszenia, jasny promień światła schodzi z nieba. To co widzą Madi i Lucky przeraża ich, a następnie widać tylko ciemność.

„Po raz pierwszy kręciłam w samochodzie i to była świetna zabawa” – powiedziała Madi. „Praca z reżyserem Harrym Sparksem była świetna, a Lucky i ja mieliśmy wspaniałą chemię. Jestem tak podekscytowana, że mogę być częścią tego filmu!”.

Pierwszy odcinek „The Seventh Kind” jest dostępny wyłącznie na stronie sparks-entertainment.com, a każdy z pozostałych odcinków będzie debiutował przez trzy kolejne piątki. Zwiastun SFW filmu dostępny na Youtube.

Śledź Madi Collins na Twitterze oraz Instagramie. OnlyFans Madi jest wypełniony ekskluzywną zawartością, a fani mogą uzyskaćpodgląd wszystkich dostępnych atrakcji na jej darmowym OnlyFans. Wszystkie linki Madi dostępne są na linktr.ee/madicollinsxo.

Śledź Lucky Fate na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jego linki znajdziesz pod adresem linktr.ee/luckyfate.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.