Madi Collins przekracza swoje granice na Kink

Madi Collins testuje swoje granice przyjemności w swoim debiucie na Kink. Scenę 'Fresh Meat: Madi Collins’ wyreżyserował The Pope i jest już ona dostępna na kanale Kink, Device Bondage.

Madi Collins rozpoczyna swoją intensywną scenę przykuta kajdankami do drewnianej kolumny. The Pope zaczyna od zawiązania oczu drobnej rudowłosej dziewczyny, a następnie chłosta ją bezlitośnie. Po dodaniu zacisków na sutki, Pope informuje Madi, że może dojść tylko wtedy, gdy jej na to pozwoli. Scena staje się stopniowo coraz bardziej hardcorowa, aż w końcu Madi uzyska przyjemność, na którą tak długo czekała.

„To było moje marzenie, aby pracować dla Kink i teraz mogę w końcu skreślić je z mojej listy,” skomentowała Madi. „The Pope pomógł mi przesunąć moje granice jak nigdy wcześniej i jestem tak szczęśliwa, że mogłam doświadczyć przyjemności i bólu na zupełnie nowym poziomie”.

Zwiastun oraz pełna scena są dostępne na stronie kink.com.

Madi pojawiła się również w listopadowym wydaniu amerykańskiego Hustlera, który dostępny jest online. W artykule ’Small Meets Tall’, Madi, która ma zaledwie 147cm wzrostu, jest przepytywana przez Sarę Button, (która ma 188 cm wzrostu jak juz o tym mowa). Sarah pyta Madi, jak bycie tak drobną dziewczyną wpłynęło na jej życie i karierę.

Śledźcie Madi Collins na Twitterze i Instagramie. OnlyFans Madi wypełnione jest ekskluzywną zawartością, a fani mogą uzyskać darmowy podgląd jej treści na drugim darmowym koncie Madi na OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.