Madi Collins ma Umówioną Wizytę u PervDoctora

Madi Collins powraca do PervDoctor w zupełnie nowej scenie. Słodki rudzielec występuje w najnowszym wydaniu strony, „Impregnating the Patient”, z Ryanem Mclane w roli jej zbyt pomocnego lekarza.

'

Madi Collins odwiedza doktora Mclane’a, aby wyrazić swoje obawy, że nie może zajść w ciążę po roku starań. Wyczytała, że trudniej jest zajść w ciążę, ponieważ jej mąż ma małego ptaszka. Dr Mclane dokładnie ją bada i zapewnia, że Madi jest zdrowa. Ale Madi ma inny pomysł. Dr Mclane postanawia uspokoić Madi, dając jej to, czego potrzebuje.

„Ponowna praca z PervDoctorem była świetna” – komentuje Madi. „Miałam również okazję pracować z Ryanem Mclane po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie będzie to ostatni!”.

Zwiastun oraz pełną scenę „Impregnating the Patient” możecie zobaczyć na PervDoctor.com.

Śledź Madi Collins na Twitterze i Instagramie. Strona OnlyFans Madi jest pełna ekskluzywnych treści i jest obecnie przeceniona o 70%. Fani mogą zobaczyć podgląd wszystkich jej gorących treści na jej darmowym OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.