Madi Collins kusi swojego instruktora tenisa w Pure Taboo

Urocza Madi Collins powraca do sieci Adult Time z nową, kuszącą sceną. Madi pojawiła się wczoraj w filmie Pure Taboo 'Break Point’ z weteranem Sethem Gamble. Jest to debiut Madi w tym niszowym serwisie.

'

Madi Collins jest obsadzona w roli Julie, młodej kobiety, która robi wszystko, aby zadowolić swoich nadgorliwych rodziców. Próbując dostać się do dobrego college’u, Julie zapisuje się na lekcje tenisa. Kiedy przybywa na spotkanie ze swoim trenerem, Dylanem (Seth Gamble), ten od samego początku jest niezadowolony z powodu jej spóźnienia. Po krótkiej lekcji, Dylan decyduje, że Julie nie odniesie sukcesu w tenisie. Jednak nie przeszkadza to w budowaniu coraz większego napięcia seksualnego pomiędzy dwójką. Aby rozładować sytuację, Julie dostaje lekcję najgorętszego seksu, jaki kiedykolwiek będzie miała.

“To była moja pierwsza praca dla Pure Taboo i jestem tak wdzięczna, że to zrobiłam” – skomentowała Madi. “Ekipa była niesamowita i byłam tak podekscytowana, że w końcu mogłam pracować z Sethem Gamble. Mieliśmy mnóstwo zabawy w tej scenie!”.

Scena jest dostępna wyłącznie na stronie adulttime.com.

Śledźcie Madi Collins na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans jest wypełnione ekskluzywną zawartością, którą można podejrzeć na jej darmowym OnlyFans.

Śledźcie Setha Gamble na Twitterze, Instagramie oraz OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.