Madi Collins jest złą dziewczyną w Jerkaoke

Drobna rudowłosa Madi Collins wie, jak wybrnąć z kłopotów w swoim debiucie dla Model Media US. W wydanej w zeszłym tygodniu na stronie Jerkaoke, scenie „Real POV Adventures: Bad Cop, Hot Prisoner”, występuje również John Strong.

'

Madi Collins zostaje przyłapana przez Johna Strong na przekroczeniu prędkości. Madi zostaje zabrana do celi, a John proponuje jej układ: jeśli mu obciągnie, będzie mogła uniknąć kłopotów. Madi jest bardziej niż skłonna zrobić wszystko, aby wydostać się z więzienia. Jej obciąganie prowadzi do seksualnego romansu, który można oglądać w stylu POV.

„Jestem bardzo wdzięczna Model Media US za obsadzenie mnie w tej seksownej scenie,” powiedziała Madi. „Pracowałam już wcześniej z Johnem Strongiem i bardzo mi się podobała ponowna współpraca z nim!”.

Pełna scena „Real POV Adventures: Bad Cop, Hot Prisoner” dostępna jest na stronie Jerkaoke.com.

Śledź Madi na Twitterze i jej nowym Instagramie. Strona OnlyFans Madi jest pełna ekskluzywnych treści i obecnie subskrybcja jest o 50% tańsza. Fani mogą też odwiedzić jej darmowe OnlyFans, aby sprawdzić jakie treści publikuje Madi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.