Lydia Black wyda dzisiaj nową scenę gonzo z Mike’m Adriano

Jeśli szukacie jednych z najlepszych scen hardcore, Lydia Black ma coś dla Was. Popularna wytatuowana wykonawczyni alternatywnego porno wypuści dziś nową scenę z Mike’m Adriano na swoje platformy.

'

Dostępna dla członków Lydiablack.club, jej portalu na Sheer, oraz na Pornbox do indywidualnego zakupu, nowa scena analna i głębokiego gardła trwa prawie godzinę. Lydia Black bierze i połyka Mike’a Adriano aż po same jajka, a on w zamian wchodzi równie głęboko w jej tyłek. Prawie godzinna scena zaoferuje wszystko to co fani Lydii lubią najbardziej, a nawet więcej, ponieważ zawierać będzie nie jeden a dwa wytryski – jeden prosto w tyłek Lydii, a drugi w usta.

„Jestem bardzo dumna z tej sceny i teraz moi fani będą mogli się nią cieszyć” – skomentowała Lydia. „Nie jest tajemnicą, że uwielbiam pracować z Mike’m Adriano i kocham jego wizję. Zdecydowanie tworzymy razem magię”.

Lydia Black jest aktywna na Twitterze i jej nowym Instagramie, a jej fani mogą odwiedzić LydiaBlackXO.com, aby kupić podpisane zdjęcia, dostęp premium do Snapchata, ubrania i inne rzeczy. Aby uzyskać więcej jej treści, śledźcie i subskrybujcie platformy Lydii, takie jak Fansly czy LoyalFans. Natomiast Lydiablack.club to miejsce, gdzie można zobaczyć wszystkie jej hardcoreowe treści za 20$ miesięcznie.

Mike Adriano można znaleźć na Twitterze i OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.