Lulu Chu zdobywa magiczną moc w stylizowanej na anime scenie od WankzVR

Ulubienica fanów Lulu Chu ma zupełnie nową scenę VR, która zachwyci fanów anime. W wydanej w piątek na WankzVR scenie, 'She Is The One Named Lulu Chu’, Lulu staje się jedną z Czarodziejek z Księżyca.

ILoveBlackGirls

W immersyjnej scenie VR, Lulu Chu jest twoją dziewczyną i przychodzi do ciebie z rodzinnymi pamiątkami znalezionymi na tyłach twojej szafy. Lulu jest zainteresowana znalezionym tajemniczym sznurkiem z koralami. Po założeniu go, Lulu natychmiast przemienia się w pogromczynię demonów i jest gotowa wykorzystać swoje nowe moce na tobie. Jeżeli lubicie Czarodziejki z Księżyca, ta scena Cosplay zdecydowanie przypadnie wam do gustu.

„Ta scena cosplay była świetną zabawą” – powiedziała Lulu. „Pozwoliła mi przekształcić się w ulubioną postać anime każdego z nas i zabrać moich fanów na przejażdżkę!”.

Zwiastun i pełna scena ’She Is The One Named Lulu Chu’ dostępne są na wankzvr.com.

Fani mogą śledzić Lulu Chu na Twitterze i Instagramie. Subskrypcja OnlyFans umożliwi wam dostęp do jej ekskluzywnych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.