Lulu Chu występuje w nowym uwodzicielskim trójkącie w Brazzers

Atrakcyjna Lulu Chu występuje w zupełnie nowm trójkącie dostępnym już teraz w Brazzers. 'Pussy Whiplash’, który luźno nawiązuje do Hollywoodzkiego hitu, przedstawia Lulu razem z Jasmine Wilde i Damonem Dice. 

Lulu Chu i Jasmine Wilde należą do grupy muzycznej na swojej uczelni i obie otrzymały stypendia za swoje niezwykłe umiejętności muzyczne. Ale, prowadzący grupę maestro, Damon Dice, zawsze daje im solidny wycisk podczas ich prób.

Lulu i Jasmine stwierdzają, że Damon musi trochę się wyluzować i aby mu w tym pomóc, dziewczyny opracowują plan. Kiedy Damon znowu ich beszta podczas próby, Lulu i Jasmine przerywają grę, aby zademonstrować mu swoje inne talenty, a dokładniej jak potrafią zagrać na jego flecie. Następnie Lulu na zmianę z Jasmine ujeżdżają Damona. Pod koniec próby kiedy Damon jest wreszcie zrelaksowany, Lulu i Jasmine mogą ponownie skupić się na swoich muzycznych ambicjach. 

“Świetnie się bawiłam pracując ponownie z Brazzers przy tej scenie“ – powiedziała Lulu. “Pracowałam już wcześniej zarówno z Jasmine jak i Damonem, ale po raz pierwszy pracowaliśmy wszyscy razem i nasza chemia była w punkt“.

Znajdźcie scenę i obejrzyjcie jej zwiastun na brazzers.com.

Fani mogą śledzić Lulu Chu na Twitterze i Instagramie. Natomiast jej Fansly daje możliwość dostępu do wielu ekskluzywnych treści, których nie można znaleźć gdzie indziej.

Śledźcie Jasmine Wilde i Damona Dice na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.