Lulu Chu udowadnia, że golf może być seksowny w nowej scenie Slayed

Lulu Chu dokonuje długo oczekiwanego powrotu do Slayed z nową sceną, w której pokazuje że nawet gra w golfa może być seksowna. Lulu występuje w wyreżyserowanej przez Laurenta Sky scenie 'Play The Course’, razem z Jennie Rose.

Lulu Chu i Jennie Rose grają w przyjacielską partię golfa, podczas której Jennie zdecydowanie przegrywa. Lulu stwierdza, że golf nie jest trudną grą i oferuje Jennie pomoc, w poprawieniu jej wyników. Lulu szeroko rozkłada nogi, aby pomóc Jennie skupić się na trafieniu do dziurki. Jak się jednak okazuje, Jennie skupiła się nie na tej dziurce co powinna i w efekcie obie seksowne dziewczyny przenoszą się do domu, gdzie będą mogły cieszyć się zmysłowym lesbijskim seksem.

„Miałem duże nadzieje co do mojego powrotu do Slayed i ta je spełniła”, powiedziała Lulu. „Ponowna praca z Laurentem była przyjemnością, a Jennie i ja spędziliśmy razem niesamowity czas. Czekałam na wydanie tej sceny, aby móc przeżyć to doświadczenie jeszcze raz i jeszcze raz.”

Zwiastun oraz pełna scena ’Play The Course’ są dostępne na stronie slayed.com.

Fani mogą śledzić Lulu Chu na Twitterze i Instagramie, natomiast subskrypcja jej OnlyFans da fanom dostęp do jej ekskluzywnych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.