Lulu Chu rozgrzewa fanów nowymi scenami

Słodka azjatycka ślicznotka, Lulu Chu, podnosi temperaturę swoimi dwoma nowymi gorącymi scenami. Fani Lulu mogą podziwiać jej seksualną płynność w lesbijskiej scenie od Twistys, oraz umiejętności w poskramianiu młodego ogiera w nowej scenie od Erotic 4K. 

'

Wydana w miniony weekend przez Twistys scena ’Melting Point’ łączy Lulu Chu z Freyą Parker. Lulu chce się ochłodzić przy pomocy lodów. Ale kiedy widzi Freyę za ladą w lodziarni, to dosłownie rozpływa się z pożądania. Freya również podziela zainteresowanie Lulu i wkrótce obie zapominają o lodach i cieszą się lizaniem siebie nawzajem

Niedawno ukazała się również nowa scena Lulu dla Exotic 4K. ’Asian Vibration’ zaczyna się od Lulu kuszącej widza swoim ciałem, zanim się rozbierze i rozpocznie gorącą zabawą jeden-na-jeden z wibratorem. Kiedy Lulu jest gotowa, pojawia się Kyle Mason, którego wita soczystym obciąganiem, które przygotowuje go do ostrego ujeżdżania jakie ma miejsce poźniej. Scena zawiera również ujęcia POV, aby fani mogli bardziej intymnie doświadczyć Lulu. 

“Pracowałam wcześniej zarówno dla Twistys jak i Exotic 4K i byłam podekscytowana powrotem na ich strony“ skomentowała Lulu. “Byłam tak szczęśliwa, że po raz pierwszy pracowałam z Freyą w naszej scenie w Twistys. Była najlepszą partnerką, o jaką mogłam prosić. I zawsze jestem szczęśliwa pracując z Kyle’m. Nasza scena w Erotic 4K była taką przyjemnością“.

Fani mogą śledzić Lulu Chu na Twitterze i Instagramie. Lulu niedawno przestała korzystać z OnlyFans, teraz jej ekskluzywne treści można znaleźć na Fansly.

Śledźcie Kyle’a Mason na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.