Lulu Chu przejmuje kontrolę w Brazzers

Drobna, azjatycka zakontraktowana gwiazda Brazzers, Lulu Chu jest gotowa przejąć inicjatywę w swojej najnowszej scenie. Wydany wczoraj „Lulu’s POV Fantasy” jest nakręcony z punktu widzenia Xandera Corvusa.

Tought LoveX

W najnowszej scenie Brazzers, zaprosiłeś Lulu Chu do swojego domu i nie możesz się powstrzymać przed oderwaniem od niej wzroku. Lulu zauważa to i postanawia dać to czego pragniesz, ale w sposób jaki ona sobie zażyczy. Wpierw seksownie kusi cię swoim wspaniałym ciałem, a kiedy jesteś już wystarczająco podniecony, ociera się o twojego penisa i siedząc na tobie zaczyna się masturbować. Lodzik w wykonaniu Lulu sprawia, że oboje jesteście podekscytowani, jednak jest to dopiero początek, ponieważ Lulu mówi, że chce więcej. Drobna piękność po kolei prowadzi cię przez różne pozycję i kończy przyjmując twój wytrysk na swoją twarz.

„Chciałam wyjątkowej sceny POV, w której to ja rządzę i którą pokochają moi fani” – powiedziała Lulu. „Dziękuję Brazzers i Xanderowi Corvusowi za to, że zawsze pomagają mi stworzyć jedne z moich najlepszych scen”.

Zwiastun i pełna scena „Lulu’s POV Fantasy” są dostępne na stronie brazzers.com.

Fani mogą śledzić Lulu Chu na Twitterze i Instagramie. Subskrypcja OnlyFans umożliwi fanom dostęp do ekskluzywnych treści Lulu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.