Lulu Chu otrzymuje specjalną obsługę w Brazzers

Gwiazda kontraktowa Brazzers, Lulu Chu, w swojej najnowszej scenie wybiera się do salonu na odrobinę relaksu. Film „Fast Times At The Sloppy Salon” został wydany w sobotę, a występują w nim Cherie DeVille, September Reign i Lucas Frost.

Tought LoveX

Lulu Chu przybywa do salonu ze swoim chłopakiem, Lucasem Frostem, który nie ukrywa, że mu się spieszy. Właścicielka salonu, Cherie DeVille, widząc pośpiech Lucasa, chce się upewnić, że Lulu wyjdzie z jej salonu całkowicie zrelaksowana i zabiera Lulu, aby zapewnić jej specjalną obsługę.

Cherie rozpoczyna od masowania ramion, a September Reign od masowania dłoni Lulu, której zdecydowanie to się podoba. Następnie Cherie i September podkręcają tempo poruszając się w dół ciała Lulu, co prowadzi do potrójnej lesbijskiej akcji. Właśnie wtedy, gdy Lulu myśli, że zabawa się skończyła, do trzech dziewczyn dołącza Lucas i kolejno zajmuje się każdą z nich.

„To była niesamowita scena!” skomentowała Lulu. „Uwielbiam być gwiazdą kontraktową Brazzers, ponieważ pozwala mi to na kręcenie zabawnych koncepcji z jednymi z najlepszych wykonawców. To wspaniała scena, którą moi fani będą chcieli obejrzeć wiele razy”.

Zwiastun oraz pełna scena „Fast Times At The Sloppy Salon” dostępne są na Brazzers.com.

Śledź Lulu Chu na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać dostęp do jej ekskluzywnych treści dołącz do jej OnlyFans.

Śledź Cherie DeVille na Twitterze Instagramieoraz dołącz do jej OnlyFans pod adresem cheriesfans.com/membersonly. Możesz też sprawdzić jej darmowe OnlyFans dostępne pod adresem onlyfans.com/cheriedevillefree.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.