Lulu Chu jest nie do odparcia w najnowszej scenie Vixen

Po półtorarocznej przerwie, Lulu Chu powraca do Vixena z nową sceną. Lulu występuje wraz z Quintonem Jamesem, w wyreżyserowanej przez Dereka Dozera scenie 'Fixer Part 3′.

Tought LoveX

Bycie żoną jednego z najlepszych reżyserów filmowych pozwala Lulu Chu na regularne spotkania z aktorami. Jeden z tych aktorów, Quinton James, zatrzymuje się w domu Lulu aby poćwiczyć swoje kwestie. Quinton zostaje ostrzeżony przez męża Lulu, że Lulu jest bardzo przekonująca, ale nie wolno jej dotykać. Aktor jest gotowy, aby poćwiczyć z Lulu swoje kwestie, ale Lulu ma inną, a właściwie tylko jedną rzecz w głowie. Lulu nie da się odmówić i na szczęście Quinton jest w gotowości aby sprostać potrzebom Lulu w hardcorowej przygodzie seksualnej.

„Byłam tak podekscytowana powrotem do Vixen,” powiedziała Lulu. „Nie mogłam się doczekać pracy z Derekiem Dozerem, a on wyreżyserował niesamowitą scenę. Podobała mi się też ponowna praca z Quintonem”.

Zwiastun i pełna scena ’Fixer Part 3′ jest dostępna na stronie vixen.com.

Fani mogą śledzić Lulu Chu na Twitterze i Instagramie. Jej OnlyFans daje fanom dostęp do wielu ekskluzywnych treści, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.