Lulu Chu jest gotowa na nowe wyzwanie w Reality Kings

Seksowna wschodząca gwiazda Lulu Chu powraca do Reality Kings w nowej scenie. W wydanej we wtorek scenie 'Threesome Challenge’ bierze udział również Avery Black i Apollo Banks.

'

Lulu Chu i Avery Black uwielbiają robić popularne seksowne wyzwania wideo, ale chcą pójść o krok dalej z wyzwaniem „Relationship Phase„. Lulu i Avery wprowadzają do wyzwania drobną modyfikację i zapraszają Apollo Banksa na dziki trójkąt.

Dziewczyny rozpoczynają od podwójnego loda, a następnie na zmianę wskakują na w pełni gotowego Apollo, który posuwa je w różnych pozycjach. Scena kończy się kiedy Lulu dostaje wytrysk na brzuch a Avery ją zlizuje.

„Reality Kings zawsze ma jedne z najbardziej zabawnych scen!” powiedziała Lulu. „To mój pierwszy raz, kiedy pracuję zarówno z Avery jak i Apollo i przez całą scenę mieliśmy wspaniałą chemię”.

Zwiastun oraz pełna scena ’Threesome Challenge’ dostępne są na stronie rk.com.

Fani mogą śledzić Lulu Chu na Twitterze i Instagramie oraz subskrybować jej OnlyFans, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.