Lucy Sunflower wystąpiła w swojej pierwszej scenie podwójnej penetracji

Mając za sobą zaledwie kilka profesjonalnych scen, Lucy Sunflower debiutuje na DP Diva w swojej pierwszej scenie podwójnej penetracji. 'Horny Latina Lucy Sunflower Gets the DP She Wants’ przedstawia Lucy z Michaelem Stefano, Johnem Strongiem i Ramonem Nomarem.

Tought LoveX

Lucy Sunflower rozpoczyna scenę rozgrzewką w postaci blowbangu, która szybko zamienia się w podwójną penetrację, której aktorka wyraźnie pragnie. Lucy cieszy się, że jej trzej partnerzy, Michael, John i Ramon, na zmianę wypychają jej dziurki, które z chęcią wypina do kamery podczas zmiany partnerów. Lucy kończy scenę, kiedy jej partnerzy spuszczają się na jej twarz.

„Nie ma słów, które mogłyby wystarczająco opisać, jak bardzo jestem podekscytowana tym, że wszyscy mogą zobaczyć moją pierwszą profesjonalną scenę DP dla DP Diva,” zachwyciła się Lucy. „Po moim debiucie z PervCity, byłam zachwycona możliwością powrotu na plan Maestro Claudio. Jestem głęboko wdzięczna i bardzo dumna z siebie. Shout out dla Michaela Stefano, Johna Strong i Ramona Nomara za tak wspaniałą opiekę nade mną na planie!”.

Reżyser Maestro Claudio był zadowolony z występu Lucy, komentując: „Lucy jest niesamowitą aktorką, której wielki potencjał wciąż musi zostać całkowicie odkryty. Ta scena DP Diva zdecydowanie ujawnia rodzaj fantastycznego występu, który jest w stanie dostarczyć.”

Scena ’Horny Latina Lucy Sunflower Gets the DP She Wants’ dostępna jest wyłącznie na DPdiva.com.

Śledź Lucy SunflowerMichaela StefanoJohna StrongRamona NomarDP Diva i Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedź oficjalną stronę DPdiva.com, aby zobaczyć ich wszystkie nowe sceny z udziałem Brittany Andrews, Tommy King, Jasmine Jae, Shelbi DD, Hazel Moore i Rose Lynn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.