Lucky Bee zrobi wszystko, by uniknąć kłopotów

Czeska piękność Lucky Bee i George Uhl występują w najnowszej scenie POV od Hunt 4K 'It Takes a Thief to Fuck a Thief’. Lucky i jej mąż planowali okraść George’a, jednak ten przejrzał ich plan i postanowił wykorzystać go na swoją korzyść.

ILoveBlackGirls

George Uhl cieszył się leniwym popołudniem, gdy pojawili się jego nowi ogrodnicy Lucky Bee i jej mąż. Jak się okazało, dwójka nie jest prawdziwymi ogrodnikami, tylko złodziejaszkami, którzy knuli, jak okraść staruszka. George nagrał ich rozmowę i dał im wybór: albo Lucky zrobi mu loda, albo wezwie policję.

Lucky zgadza się na propozycję George’a, ponieważ nie chce żadnych kłopotów i raczy go wspaniałym obciąganiem, podczas gdy jej mąż przycina krzaki. Zadowolony George stwierdza, że to nie wystarczy i zaczyna posuwać Lucky najpierw na pieska, a potem w kolejnych pozycjach, po czym spuszcza się w usta niedoszłej złodziejki o anielskiej twarzy.

Sprawdźcie scenę 'It Takes a Thief to Fuck a Thief’ na vip4k.com.

Hunt 4K to seria należąca do czeskiej sieci Vip4K. Odwiedźcie vip4k.com i śledźcie ich na Twitterze aby zobaczyć więcej gorących czeskich scen porno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.