Luci Power idzie na całość w DP Diva

Pierwsza scena Luci Power z DP Diva jest już dostępna. Wyreżyserowana przez Maestro Claudio scena 'Messy Creampie and Facial for Redhead MILF Luci Power’, łączy Luci z Johnem Strongiem, Ramonem Nomarem i Dorianem Del Isla.

ILoveBlackGirls

MILF Luci Power zaczyna swoją scenę od pokazania swojego silnego ciała oraz dużego biustu i nie może się doczekać, aby podgrzać temperaturę solidnym blowbangiem. Kiedy jej partnerzy, John Strong, Ramon Nomar i Dorian Del Isla są już gotowi, na zmianę posuwają Luci wypełniając jej wszystkie dziurki, a nawet, sprawdzają elastyczność jej muskularnego ciała w podwójnej penetracji waginalnej. Na zakończenie, MILF otrzymuje trzy ogromne wytryski, jeden na twarz, a drugi i trzeci w samym środku jej cipki i tyła.

„Byłam tak podekscytowana tym, że znowu pracuje z Maestro Claudio, ale tym razem dla DP Diva!” ekscytowała się Luci. „Moi partnerzy Ramon Nomar, Dorian Del Isla i John Strong byli niesamowici. Dbali o mnie tak, jak każda grupa mężczyzn powinna dbać o kobietę, wypełniając wszystkie jej otwory. Jestem gotowa na kolejną scenę!”.

Maesto Claudio dodał: „Ze swoją zmysłową twarzą i posągowym ciałem, Luci zdecydowanie imponuje swoją obecnością na planie. Zawsze fascynowały mnie kobiety kulturystki, dlatego możliwość sfilmowania Luci Power była naprawdę spełnieniem marzeń.”

Messy Creampie and Facial for Redhead MILF Luci Power’ jest wyłącznie dostępne na dpdiva.com.

Śledźcie Luci Power, Doriana Del Isla, Johna Strong, Ramona Nomara i Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę DPdiva.com i śledźcie na Twitterze @dpdiva_com, aby zobaczyć więcej akcji z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.