Lola Sinn debiutuje w PervCity

Nowa gwiazda w branży Lola Sinn debiutuje dla PervCity w najnowszej scenie analnej wyreżyserowanej przez Maestro Claudio. W „Stretching Out Rookie Lola Sinn’s Asshole” Lola występuje razem z Ramonem Nomarem.

'

Scena zaczyna się od krótkiego wywiadu z Lolą Sinn, podczas którego aktorka pokazuje swoje naturalne piersi i przygotowuje się na ostry analny występ. Ramon Nomar rozluźnia ją i pomaga jej w przygotowaniach za pomocą swojego palca i dildo. Lola następnie cieszy się z podwójnej penetracji z pomocą dildo i wykonuje ATM i ATP. Na koniec aktorka z dumą pokazuje swój rozciągnięty tyłek i z radością przyjmuje wytrysk na twarz

„Niesamowicie się bawiłam z seksownym Ramonem”, powiedziała Lola. „Nie mogę się doczekać, aby ponownie kręcić dla PervCity, a także dla DP Diva! To było fantastyczne doświadczenie”. 

Reżyser Maestro Claudio był zadowolony z występu debiutantki. Skomentował „Lola to zupełnie nowa dziewczyna w branży która, jestem pewien, że bardzo szybko osiągnie status gwiazdy. Jest piękna, ma niesamowity zestaw naturalnych cycków i występuje jak mistrz. Nie mogę się doczekać, aby przyprowadzić ją do DP Diva podwójną penetrację, która jestem pewien, że będzie legendarna.”

Stretching Out Rookie Lola Sinn’s Asshole” został wydany w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledź Lolę Sinn, Ramona Nomara, PervCity i Maestro Claudio na Twitterze oraz PervCity i Maestro Claudio na Instagramie.

Odwiedź PervCity.com, aby zaspokoić swoje wszystkie perwersyjne potrzeby i zobaczyć ich najnowsze sceny w których występują Reese Robbins, Lydia Black, Summer Vixen, Liz Jordan, Carmen Valentina i Nadia White.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.