LiveUnicorns uruchamia platformę z kamerkami opartą na subskrypcji

LiveUnicorns uruchomiło swoją innowacyjną, pierwszą na świecie, opartą na subskrypcji platformę streamingu na żywo. Platforma nawiązła też współpracę z mega gwiazdą pokazów na żywo LittleRedBunny oraz podpisała umowy ambasadorskie z niezwykłą Sabriną Night i wschodzącą gwiazdą JustViolet.

Lovense

LiveUnicorns jest nową i unikalną platformą oferującą pokazy dla dorosłych na żywo z jasną misją, aby umożliwić utalentowanym wykonawcom tworzenie angażującej rozrywki dla dorosłych. Obecnie platforma jest na wczesnym etapie rozwoju. Główną zasadą przy tworzeniu LiveUnicorns było to, że życzenia i potrzeby wykonawców są priorytetem. Jednym z solidnych przykładów jest 90% wypłata, którą otrzymują wykonawcy od wszystkich dochodów, jakie osiągają na platformie.

Ambasadorzy odgrywają bardzo aktywną rolę w doradzaniu zespołowi LiveUnicorns, aby kontynuować rozwój platformy i polepszać doświadczenia użytkowników, które są naprawdę przyjazne dla wykonawców. Kilka korzyści dla wykonawców będących częścią rodziny Unicorns to posiadanie własnych treści na platformie, efektywne wykorzystanie czasu dzięki zaplanowanym 30-minutowym występom oraz prawdziwie spersonalizowana pomoc ze strony dedykowanego zespołu profesjonalistów.

„LiveUnicorns buduje nowy dom dla profesjonalnych artystów, którzy chcą być doceniani nie tylko za ich unikalne talenty, ale także za ich indywidualne wartości. Zespół wkłada wiele wysiłku w tworzenie platformy razem z wykonawcami i kładzie nacisk na tworzenie silniejszej społeczności i pomaganie modelkom w osiągnięciu ich pełnego potencjału, co zawsze starałam się wspierać. Jestem podekscytowana, że mogę być częścią tego przyjaznego i zmotywowanego zespołu, który chce zbudować nowy, innowacyjny serwis streamingowy dla osób występujących przed kamerką!” mówi Little Red Bunny, jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych performerek w branży.

Aby zgłosić się jako wykonawca i dowiedzieć się więcej o tym, co czyni LiveUnicorns wyjątkowym, więcej informacji można znaleźć na join.liveunicorns.com.

Natomiast fani mogą dowiedzieć się więcej o LiveUnicorns, zapisać się na darmowy 30-dniowy okres próbny i skorzystać z opłaty za wczesny dostęp w wysokości 9,99$ na całe życie na liveunicorns.com.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.