Lily Lane i London River spotykają się w Evolved Fights Lez

Najpopularniejsza strona poświęcona wrestlingowi dziewczyn, Evolved Fights Lez wypuściła pojedynek dwóch biuściastych gwiazd, który toczy się w dwóch odsłonach – właściwej walki oraz upojnego seksualnego wyzwania.

Dla Lily Lane był to debiut w Evolved Fights Lez, co nie znaczy, że jest początkującą, ponieważ ma już za sobą trzy pojedynki na siostrzanej stronie Evolved Fights. Natomiast jej przeciwniczka London River powraca na ring aby stoczyć swoją ósmą walkę. 

Obie MILFy jasno dają do zrozumienia, że chcą wygrać – London ma bardziej posągową budowę, ale na korzyść Lily działa jej szybkość. Dziewczyny walczą jak równy z równym, dopiero kiedy rozpoczyna się runda 3, zaczyna pojawiać się wyraźny zwycięzca. Ale runda 3 to także orgazmy na macie, które mogą przechylić szale zwycięstwa.

Dowiedźcie się kto wygra i założy strap-on’a którym zapieczętuje swoją dominację nad przegraną. Obejrzyjcie 43-minutową scenę i ponad 90 zdjęć na evolvedfightslez.com

“London podjęła niektóre z największych gwiazd, takich jak Penny Barber, Kay Carter, Rocky Emerson i Charlotte Sartre w ciągu ostatnich czterech lat i wygrała sześć z jej ośmiu meczów. Ale Lily zdecydowanie daje jej popalić swoimi szybkimi ruchami. Te dwie gladiatorki są niesamowite do oglądania“, powiedziała właścicielka strony i sędzia Ariel X.

W tym tygodniu miało również miejsce wyzwanie z Lily i London, wyzwanie polegające na zadawaniu sobie nawzajem jak największej liczby orgazmów. Lily ma realne szanse podjąć to wyzwanie i odejść jako zwycięzca. Wyzwanie trwa tylko 10 minut, a przegrywa ten, kto dostanie więcej orgazmów. Po tym jak dziewczyny rozpaliły się swoim pierwszym spotkaniem, zbudowały wiele seksualnego napięcia, ale obie muszą kontrolować swój popęd, aby wygrać to wyzwanie.

Sprawdźcie jak im poszło na evolvedfightslez.com.

Śledźcie Lily Lane i London River na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.