Lila Lovely występuje w najnowszym trójkącie od Brazzers

Biuściasta blondynka Lila Lovely znana ze swoich naturalnych piersi, zmysłowej figury i uroku prawdziwej MILF, pojawiła się w nowej scenie Brazzers „Let Me Smell Your Dick” wraz z Dani Valentiną i Jovanem Jordanem.

ILoveBlackGirls

W najnowszej scenie Brazzers o intrygującym tytule „Let Me Smell Your Dick” (Pozwól mi powąchać twojego fiuta) Jovan Jordan jest oszustem, który regularnie zdradza swoją żonę Dani Valentinę. Dani doskonale o tym wie, dlatego każdego dnia, kiedy wraca do domu z pracy wącha jego kutasa, aby sprawdzić, czy był jej wierny. Aby osłodzić codzienne męki Jovana każdego dnia, kiedy Dani uzna że jej nie zdradzał, daje mu seksualną nagrodę.

Właśnie mija 78 dzień bez oszukiwania i cieszenia się nagrodą po pracy, kiedy ich sąsiadka Lila Lovely wpada i prosi o pożyczenie miksera. Jovan z przyjemnością chce jej pomóc, jednak nie jest świadomy, że prawdziwym celem wizyty Lili jest jego wielki kutas. Nie mija dużo czasu, aby Jovan złamał swoją passę lojalności, a Dani stwierdza, że jeśli nie może ich powstrzymać, to równie dobrze może do nich dołączyć.

„Ta hardcorowa scena ma w sobie pewne komediowe elementy, które sprawiają, że jest naprawdę przyjemna i lekka” – powiedziała Lila Lovely. „Podobała mi się praca z Dani i Jovanem dla Brazzers. Mam nadzieję, że fani mogą poczuć naszą chemię”.

Zwiastun oraz pełna scena „Let Me Smell Your Dick” dostępna jest na Brazzers.com.

Odwiedź nową stronę Lilyi Lovely pod adresem LilaLovely.com oraz śledź ją na Twitterze i Instagramie oraz subskrybuje jej OnlyFans i LoyalFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.