Lila Lovely wystąpiła w Dziękczynnej scenie dla PAWGED

Lila Lovely, biuściasta blondynka znana ze swoich ogromnych atutów, zmysłowej figury i uroku MILF, występuje w sezonowej scenie 'Thanksgiving Dick Down’ dla PAWGED wraz z Johnem Longiem. Serwując więcej niż ciasta i ciasteczka, mając na sobie tylko fartuch.

Tought LoveX

MILF z ogromnym tyłeczkiem, Lila Lovely chciała iść na całość w te Święto Dziękczynienia, a mówiąc na całość, ma na myśli wykorzystać swój tyłeczek, aby przeżyć niezapomniane święta. Zaprosiła swojego siostrzeńca Johna Longa, który po zauważeniu jej twerkującej swoim wielkim, pulchnym okrągłym tyłkiem w kuchni nie miał innego wyboru, jak tylko uczynić ją częścią menu. Tak jak każdy smakołyk w te święta, John natychmiast spryskał jej pyszny tyłek ręcznie ubitą bitą śmietaną własnej roboty.

„Byłam przedstawiona na PAWED w Dzień Niepodległości i teraz ponownie na Święto Dziękczynienia. Fajnie jest robić te świąteczne sceny i naprawdę wykorzystać temat” – powiedziała Lila Lovely. „Praca z PAWGED jest zawsze wspaniałym doświadczeniem i podobała mi się współpraca z Johnem Longiem”.

Zwiastun i pełna scena ’Thanksgiving Dick Down’ dostępne są na stronie pawged.com.

Śledźcie Lilę Lovely na Twitterze i dołączcie do niej, aby uzyskać ekskluzywne treści na jej OnlyFans oraz LilaLovely.com.

Śledźcie Johna Longa na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jego linki można znaleźć na linktr.ee/OfficialMrLong_.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.