Lexi Luna występuje w nowej scenie Girlfriends Films

W najnowszej scenie dla Girlfriends Films, ekskluzywnym VOD „Mother-Daughter Exchange Club Part 63”, profesor Lexi Luna spotyka śliczną studentkę, początkującą w branży Sonny McKinley, która jest zauroczona swoim nowym nauczycielem.

Profesor Lexi Luna zauważa, że jej studentka Sonny McKinley ma pewne problemy i umawia się na spotkanie z Sonny i jej matką (London River). Matka Sonny postanawia zapisać ją do ekskluzywnego programu wymiany, który ma pomóc w skierowaniu córki na właściwe tory. Jednak, gdy Lexi spotyka się ze studentką sam na sam, jest mile zaskoczona, gdy zostaje przez nią uwiedziona.

„Jest powód, dla którego zawsze jestem podekscytowana powrotem do Girlfriends Films,” skomentowała Lexi. „Podobała mi się praca z Sonny w tej scenie. Miałyśmy świetną chemię i nasze ciała tak dobrze do siebie pasowały, to było niesamowite. Spodobał mi się zwrot akcji, w którym to Sonny przełamała pierwsze lody, co jest tak różne od wielu moich scen.”

Scena jest dostępna na stronie girlfriendsfilmsvod.com.

Śledź Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Aby zobaczyć więcej jej treści, odwiedź jej OnlyFans i Loyal Fans. Pełna lista linków Lexi dostępna jest na stronie iWantLexi.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.