Lexi Luna pomaga swojemu pasierbowi zdobyć szóstkę w PervMom

Biuściasta MILF Lexi Luna powraca do PervMom z zupełnie nową sceną. Uwielbiana przez fanów była nauczycielka Lexi zdradza Austinowi Pierce’owi sekret, jak zdobyć lepsze oceny u Pristine Edge.

Tought LoveX

Austin Pierce zwierza się swojej macosze, Lexi Lunie, że nie radzi sobie za dobrze na zajęciach Pani Edge. Lexi ujawnia, że kiedyś chodziła do szkoły z Pristine Edge i wie dokładnie jak jej zaimponować. Lexi radzi Austin’owi że musi przelecieć Pristine i pozwala mu poćwiczyć uwodzicielskie praktyki na sobie. Austin używa swoich nowych umiejętności na Pristine, która mówi mu, że da mu szóstkę, jeśli będzie mogła uprawiać seks z Lexi. Scena kończy się trójkątem z Lexi i Pristine, które równo dzielą swoją uwagę pomiędzy sobą i Austinem oraz zabawą i wymianą spermy pomiędzy gorącymi MILFami.

“Podobała mi się koncepcja tej sceny“ – skomentowała Lexi. “Mogłam cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Jestem tak szczęśliwa, że mogłam ponownie pracować z Pristine Edge“.

Zobaczcie pełną scenę i jej zwiastun na pervmom.com.

Lexi była również niedawno gościem podcastu Holly Randall ’Holly Randall Unfiltered’. W tym mini odcinku Lexi omawia swój pierwszy samodzielnie wyprodukowany film, bycie MILF-em i wiele więcej. 

Śledźcie Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Aby uzyskać więcej treści Lexi odwiedźcie jej OnlyFans lub LoyalFans, a aby uzyskać pełną listę linków Lexi, odwiedźcie iWantLexi.com.

Znajdźcie Pristine Edge na Twitterze, Instagramie oraz na TikTok. Fani mogą również zakupić film z jej sklepu ManyVids lub zasubskrybować jej OnlyFans.

Austina Pierce można znaleźć na Twitterze i subskrybować na OnlyFans. Wszystkie jego linki dostępne są na allmylinks.com/austinxpierce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.