Lexi Luna funduje przerażająco seksowne spotkanie na MILF VR

Co jest lepsze od gorącego MILFa? Oczywiście dwa MILFy! Lexi Luna chce, aby jej fani cieszyli się Halloween razem z nią, w jej nowej scenie dla MILFVR 'MILF Macabre: Mistress Of The Dick’, gdzie występuje w tym gorącym trójkącie razem z Pristine Edge.

'

Twoja ulubiona Mistrzyni Ciemności, Lexi Luna, prowadzi ciebie (Brad Newman) i Pristine Edge przez nawiedzony dom. Miejsce to sprawia, że Pristine szybko robi się napalona i pada na kolana, aby uraczyć cię odrobiną seksu oralnego. Lexi uważa to za tak podniecające, że nie może się powstrzymać i przyłączenia się do zabawy. Każde przerażenie zamienia się w przyjemność, gdy na zmianę posuwasz Lexi i Pristine w tej upiornej scenie.

„Świetnie się bawiłam kręcąc tę scenę”, powiedziała Lexi. „Koncepcja była zupełnie wyjątkowa, a mnie podobało się przebranie za jedną z najbardziej uwielbianych ikon horroru. Praca z Pristine to była czysta przyjemność i wiem, że ta scena pomoże moim fanom świętować Halloween w najlepszy możliwy sposób!”.

MILF Macabre: Mistress Of The Dick’ dostępne jest na stronie milfvr.com. Scenę można oglądać za pomocą większości zestawów VR, Google Cardboard oraz na telefonie lub komputerze stacjonarnym.

Dla tych, którzy szukają więcej Halloweenowych emocji z Lexi, sprawdźcie jej nową scenę, ’Fright Night & Fuck’ z Ryanem Mclane, dostępną na jej OnlyFans.

Śledźcie Lexi Lunę na Twitterze i Instagramie. Po więcej treści Lexi odwiedźcie jej OnlyFans i LoyalFans, a pełna lista jej linków dostępna jest na iWantLexi.com.

Śledźcie Pristine Edge na Twitterze i Instagramie oraz na TikTok. Fani mogą również zakupić jej filmy w jej sklepie ManyVids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.