Lexi Lore występuje w swojej szóstej scenie dla PervCity

Fani nie mają dość Lexi Lore, a Lexi nie ma dość PervCity. Seksowna blondynka po raz kolejny powraca na stronę, tym razem w wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie, 'Naughty Blonde Lexi Lore Back for More Anal’, by z uśmiechem na twarzy cieszyć się hardcorowym seksem analnym z Ramonem Nomarem.

'

W wywiadzie przed sceną Lexi Lore opisuje, jak bardzo jest podekscytowana powrotem do PervCity, a jej podniecenie rośnie, gdy pojawia się Ramon Nomar. Dwójka nie marnuje czasu, Lexi odrazu przygotowuje swój tyłeczek za pomocą dildo i czeka na Ramona, który zajmie jego miejsce. W tej Hardcorowej scenie analnej nie zabraknie widoku wypiętego tyłka Lexi, rotacji pomiędzy jej tyłkiem cipką i ustami oraz wielkiego finiszu na twarzy Lexi.

„Jestem tak samo podekscytowana jak fani, aby zobaczyć moją najnowszą scenę”, powiedziała Lexi. „Na planie z PervCity nigdy nie ma złego dnia. Claudio uchwycił najlepsze ujęcia naszego niechlujnego posuwania gardła i seksu analnego. Pozytywna energia i pasja są kluczem do wysokoenergetycznych scen, które uwielbiamy tworzyć.”

„Mój ulubiony moment z tej sceny to ten, kiedy Ramon wsunął się w moją dupę z pozycji piledrivera. Gdyby to ode mnie zależało, umieściłabym tę pozycję w każdej scenie analnej”.

Reżyser Maestro Claudio był zadowolony z występu Lexi, komentując, „Jeśli spojrzysz na jej uśmiech, kiedy jest w pozycji na pieska wsadzając dildo w tyłek, podczas gdy Ramon ją posuwa, natychmiast zrozumiesz, jaką Lexi jest niesamowitą wykonawczynią. Jest piękna, jest niegrzeczna, kocha seks i dostarcza go”.

Naughty Blonde Lexi Lore Back for More Anal’ zostało wydane w 4K wyłącznie na PervCity.com.

Śledźcie Lexi Lore, Ramona Nomara, PervCity i Maestro Claudio, na Twitterze, PervCity oraz Maestro Claudio na Instagramie, a także sprawdźcie PervCity.com aby zaspokoić wasze wszystkie perwersyjne potrzeby!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.