LeWood/Evil Angel wypuszcza nowy film 'Anal Insatiable’

Weterani branży, wykonawcy, a zarazem reżyserzy Francesca Lé i Mark Wood przedstawili swoją najnowszą smakowitą pokusę dla dorosłych 'Anal Insatiable’, gdzie młode, delikatne wschodzące gwiazdy zamieniają się w boginie seksu analnego.

'

W „Anal Insatiable” każda scena podkreśla dziką jazdę o epickich i oszałamiających proporcjach – z dużą ilością wypiętych tyłków, obciągania, połykania spermy i oczywiście seksu analnego w najróżniejszych postaciach. W najnowszej produkcji i Wood dumnie swoje umiejętności przed kamerą prezentują Hime Marie, April Olsen, Tommy King i Kiki Klout.

„Każdy dzień na planie z Hime Marie i April Olsen jest wspaniały i jesteśmy szczęśliwi, że mamy je z powrotem dla Anal Insatiable”, powiedziała o gwiazdach, „i jesteśmy również zadowoleni z powitania Tommy King i Kiki Klout w zespole w ich debiutach dla LeWood. Wykonały niesamowitą pracę i wszyscy świetnie się bawili!”.

Nowy film ’Anal Insatiable’ można znaleźć na stronie LeWood.com.

Śledź na Twitterze Hime Marie, April Olsen, Tommy King oraz Kiki Klout.

Odwiedź LeWood.com i śledź Francescę Lé i Mark Wooda na Twitterze, aby zobaczyć więcej ich gorących erotycznych treści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.