LeWood/Evil Angel przedstawia nowy tytuł 'Someone’s Pride and Joy’

Francesca Lé i Mark Wood, kreatywna siła stojąca za katalogiem erotycznych eskapad LeWood/Evil Angel, ogłasza wydanie zupełnie nowego zestawienia elektryzujących scen w 'Someone’s Pride and Joy’, które już jest dostępne do streamingu, pobrania i na DVD.

Tought LoveX

Nowe wydanie LeWood/Evil Angel ’Someone’s Pride and Joy’, składa się z czterech scen, które przedstawiają niesamowite talenty Coco Lovelock, Mia Kay, Summer Col i Theodory Day, które rozwijają swoje możliwości – z pomocą Lé i Wooda, oczywiście – w celu osiągnięcia ich prawdziwego potencjału seksualnego.

„Mamy przyjemność przedstawić naszą najnowszą ofertę w LeWood, 'Someone’s Pride and Joy'”, powiedział . „Myślisz, że widziałeś już wszystko? Przyjdź i dołącz do nas w naszej najnowszej niesamowitej przygodzie LeWood/Evil Angel i poznaj Coco, Mię, Summer i Theodorę uwierz mi – będziesz bardzo zadowolony!”.

Lovelock zachwycił się, „Odbyłam z nimi najlepszą jazdę w moim życiu. – nie spodziewałam się tego. Podobało mi się, że rozpieszczali moją cipkę!”.

Kay powiedziała: „Kiedy ktoś mnie zapyta, jaka jest moja ulubiona scena, którą zagrałam, to z pewnością będzie to ta.… wow, miałam tak wspaniałą chemię z Markiem i Francescą, to było jak spełnienie marzeń – uwielbiam być zdominowana, a bycie zdominowaną przez nich było po prostu tak niesamowite. Naprawdę, naprawdę podobało mi się to, jak dominująca była dla mnie Francesca, a rzeczy, które kazała mi robić swojemu mężowi były tak niesamowite – zdecydowanie, moja ulubiona scena, jaką kiedykolwiek zagrałam.”

„Moja ulubiona część sceny to ta, w której miałam wyjść z garścią pełną pieniędzy, ale zamiast tego wyszłam z cipką pełną spermy i Francesca zapytała mnie, jak to jest wyjść bez pieniędzy, ale z cipką pełną spermy jej męża i prawie się rozpłynęłam… bardzo, bardzo podniecające! Mogłabym tak dalej i dalej mówić, ale musicie sami się przekonać” – kontynuowała Key.

„Jak wskazuje nazwa tytułu, jestem bardzo dumna z siebie, że zadebiutowałam w tym niesamowitym arcydziele, gdzie moje dziurki zostały wypełnione czymś więcej niż kutasem!” powiedziała Col.

Day zgodziła się z pozostałymi gwiazdami, mówiąc: „Moje doświadczenie było najwyższej klasy! To była jedna z moich pierwszych scen analnych dla Motley, a Francesca dała mi tyle wskazówek, z których korzystam do dziś. Ubrali mnie w zabawne neonowe kolory i cały czas było tak fajnie! Ten film jest gorący!”

Someone’s Pride and Joy’ znaleźć można wyłącznie na LeWood.com.

Śledźcie Coco Lovelock, Mia Kay, Summer Col, Francesce Lé i Marka Wooda na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.