LeWood/Evil Angel prezentuje wschodzące gwiazdy w filmie 'Next Gen Gone Wild’

LeWood/Evil Angel przedstawia fanom cztery nowe twarze w całej ich wspaniałej okazałości wraz z wydaniem 'Next Gen Gone Wild’, gotowym do obejrzenia jako pełne DVD lub poprzez streaming poszczególnych scen.

'

Francesca Lé i Mark Wood nagrali cztery sceny – plus specjalne materiały zza kulis– najjaśniejszych gwiazd produkcji dla dorosłych, takich jak Maya Woulfe i Summer Vixen oraz nowy nabytek Evil Angel Samantha Reigns i Braylin Bailey, które mają przyjemność dołączyć do Lé i Wooda w przepełnionym namiętnością oraz dzikim seksem trójkącie.

„Jeśli chodzi o kolejne pokolenie talentów, te całkowicie naturalne piękności są absolutną perfekcją, a my upewniliśmy się, że uchwyciliśmy każdy ich centymetr z każdego niesamowitego kąta”, powiedziała . „Mark i ja od jakiegoś czasu nie mogliśmy się doczekać pracy z tymi czterema gwiazdkami i myślę, że widzowie zgodzą się, że zdecydowanie warto było czekać!”.

„Praca z Francescą Lé i Markiem Woodem była prawdziwą analną fantazją”, powiedział Vixen. „Oboje tak bardzo mnie inspirują i nie mogę się doczekać, aby pracować dla nich w przyszłości! Dziękuję Francesca i Mark za tę możliwość”.

Woulfe zachwyciła się: „To była taka przyjemność otrzymać możliwość pracy u boku tak ikonicznego duetu jak Francesca i Mark. Naprawdę zrobiliśmy kilka spektakularnych ujęć i z niecierpliwością czekam na naszą kolejną rundę.”

„Nigdy nie wiedziałam, że scena może być tak niegrzeczna i tak wspaniała w tym samym czasie”, powiedziała Reigns. „Mój tyłek został rozciągnięty w sposób, którego nawet nie mogłam sobie wyobrazić. Po prostu uwielbiam doświadczenie pracy z Franceską i Markiem. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mogli to powtórzyć”.

Braylin Bailey dodała: „Jestem tak szczęśliwa, że w końcu udało mi się nakręcić dla Evil Angel! Miałam tyle zabawy podczas tej sesji! Nie mogę się doczekać następnego razu!”.

Pełnometrażowe DVD lub streaming poszczególnych scen dostępne są na LeWood.com i EvilAngel.com.

Śledźcię Francescę Lé, Marka Wooda, Maye Woulfe, Summer Vixen, Samanthe Reigns oraz Braylin Bailey na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.