Leana Lovings występuje z Mickiem Blue na HardX

Leana Lovings, wymarzona naturalna piękność, wystąpiła w nowej scenie dla HardX z legendarnym weteranem kina dla dorosłych Mickiem Blue, a zarazem jest przedstawiona na okładce wydania DVD „Super Cute Vol. 15”.

CaliTeens

Jeśli połączy się jedną z najszybciej wschodzących gwiazd porno z weteranem, który potrafi wydobyć z każdej aktorki wszystkie najlepsze cechy to efekt musi być piorunujący. Nie inaczej jest w nowej scenie HardX, „She’s Loving It„, gdzie w pełni naturalna, piękność Leana Lovings, zaczyna od odpowiedzi na osobiste pytania rzucane jej zza kamery przez nagradzanego reżysera, Masona.

Co znamienne, Lovings odpowiada, że to, na co najbardziej czeka tego dnia, to „mnóstwo zabawy i bardzo energiczny seks„. Mick Blue, który rozpoczyna spotkanie od kilku namiętnych pocałunków, zdecydowanie spełnia życzenie Lovings w wielkim wspólnym występie.

„Mick Blue był jednym z najbardziej profesjonalnych wykonawców, z jakimi pracowałam, a Mason jest niesamowitym reżyserem”, powiedziała Lovings. „Tak bardzo podobał mi się ten dzień za energię, którą wszyscy mieli na planie i mam nadzieję, że jest ona widoczna w tej scenie”.

„Uwielbiam być częścią czegoś, gdzie wiesz, że to co wyjdzie będzie wyjątkowe. I tak właśnie się czułam” – podsumowała Lovings.

Leanę Lovings i Micka Blue w „She’s Loving It” znaleźć można na xempire.com lub na DVD, „Super Cute Vol. 15”, którego okładkę ozdabia Lovings, na adultdvdempire.com.

Leanę Lovings można śledzić na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również sprawdzić ją na FreeOnes i przejrzeć jej samodzielnie wyprodukowane filmy na ManyVids. Lovings daje również swoim wielbicielom niezrównany poziom dostępu poprzez jej konto OnlyFans, które jest codziennie aktualizowane o nowe zdjęcia i filmy.

Śledź Micka Blue na Twitterze i dołącz do jego OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.