Leana Lovings realizuje gorące fantazje seksualne jako grudniowa Fantazja Miesiąca Nubile Films

Leana Lovings została ukoronowana upragnionym tytułem Grudniowej Fantazji Miesiąca od Nubile Films, a jej fani zostają uraczeni spełnieniem jej gorącej seksualnej fantazji w ekskluzywnej scenie.

'

Grudniowa Fantazja Miesiąca Leany Lovings rozpoczyna się od jej chłopaka, Codey’a Steele’a, leżącego na łóżku i obserwującego ją, jak przebiera się w prześwitującą bieliznę. I chociaż jest to dla niego zdecydowanie podniecające, Leana również podnieca się i zaczyna dotykać siebie począwszy od jej słodkich cycuszków, aż po spragnioną cipeczkę. Codey mówi jej jak oszałamiająco wygląda, a Leana informuje go, że z bliska wygląda jeszcze lepiej. Następnie Leana wchodzi na łóżko, czołga się po ciele Codey’a, aż do momentu, gdy go obejmuje, bierze jego ręce i kładzie je na swoim tyłku, a następnie na cyckach. Leana kontynuuje kuszenie Codeya i zsuwa się niżej, aby zrobić mu mistrzowskiego loda.

W końcu Codey przejmuje stery, wykonuje swój ruch, popycha ją na plecy i daje jej oralną przyjemność orgazmicznej mocy. Następnie przewraca Leanę na bok, aby uprawiać seks w pozycji na łyżeczki, co Leanie bardzo się podoba. Leana nie chce się po prostu położyć, więc wspina się na Codey’a, a potem wchodzi na ręce i kolana, żeby Codey mógł ją wziąć na pieska. Kiedy Codey nie może już wytrzymać, spuszcza ogromny ładunek na jej słodki, tyłeczek.

„Byłam tak zachwycona, że zostałam sierpniowym Smakiem Miesiąca, ale bycie grudniową Fantazją Miesiąca jest niesamowite!” powiedziała Leana Lovings. „Codey jest jednym z moich ulubionych talentów do pracy i zawsze wie, jak mnie rozpalić i sponiewierać. Mam nadzieję, że członkom Nubiles spodoba się moja wyjątkowa scena”.

„Leana jest jedną z najpopularniejszych dziewczyn na naszej stronie i ulubienicą członków. To jedna z jej najlepszych scen do tej pory i zdecydowanie zasługuje na ten tytuł” – powiedziała Belinda z Nubiles.

Udajcie się na stronę Nubile Films, aby obejrzeć zwiastun i ekskluzywną scenę ’December 2022 Fantasy Of The Month – S43:E18’.

Śledźcie Leanę Lovings na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również sprawdzić ją na FreeOnes i przejrzeć jej samodzielnie wyprodukowane klipy na ManyVids. Lovings traktuje swoich wielbicieli w wyjątkowy sposób na swoim OnlyFans, które jest codziennie aktualizowane o zdjęcia i filmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.