Lauren Phillips próbuje poskromić Leanę Lovings i Aften Opal w nowej scenie Girlsway

Należące do Adult Time studio Girlsway prezentuje zabawną nową scenę z serii Schooled!, w której Lauren Phillips zmaga się z nieodpowiednim zachowaniem Leany Lovings i Aften Opal w klasie.

'

Ambasadorka Adult Time Lauren Phillips jest nauczycielką, która jest zszokowana, kiedy widzi jak dwie uczennice, Leana Lovings i Aften Opal, tańczą, a raczej ocierają się o siebie w klasie. Lauren żąda, aby przestały, ale Leana i Aften znajdują sposób, aby nauczycielka do nich dołączyła. Pomimo rosnącej frustracji, Lauren zgadza się pomóc im rozładować ich potrzeby na więcej niż jeden sposób.

“Zawsze uwielbiam pracować dla Adult Time i Girlsway. Ta scena była świetną zabawą i muszę przyznać, że ciężko było być surową dla Leany i Aften,“ powiedziała Lauren Phillips.

Zwiastun i ekskluzywna scena ’Schooled! No Dancing in Detention’ są dostępne na stronie girlsway.com.

Aby dowiedzieć się więcej o Lauren Phillips, odwiedźcie jej stronę internetową laurenphillips.com i śledźcie ją na Twitterze, Instagramie oraz subskrybujcie jej OnlyFans.

Śledźcie Leanę Lovings na Twitterze i Instagramie. Fani mogą również sprawdzić ją na FreeOnes i przejrzeć jej samodzielnie wyprodukowane klipy na ManyVids. Lovings traktuje swoich wielbicieli w wyjątkowy sposób na swoim OnlyFans, które jest codziennie aktualizowane o zdjęcia i filmy.

Aften Opal można znaleźć na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki są dostępne na linktr.ee/Aftenopal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.