Lauren Phillips pojawia się w trzech nowych scenach, które trzeba zobaczyć

Seksowna ruda influencerka, aktorka dla dorosłych, gamerka i modelka Lauren Phillips ma dla swoich fanów niespodziankę w postaci trzech nowych scen. Od gorącej macochy po bezwzględną dominatrix, każdy fan Lauren znajdzie coś dla siebie.

Insane Coeds

W swojej pierwszej scenie Lauren Phillips powraca po raz trzeci na stronę Transfixed należącą do Adult Time. W 'Bridal Exposure’ Izzy Wilde i Lauren wystawiają się na targach ślubnych. Pomimo, iż Lauren nie jest zadowolona z tego jak wolno Izzy pracuje, musi wyjść na spotkanie. Wówczas pojawia się Whitney Wright, która ogląda seksowną bieliznę na noc poślubną, a następnie sprawdza seks zabawki i Izzy.

Akcja szybko nabiera tempa kiedy Whitney wchodzi pod stół, aby sprawdzić czy Izzy nie chowa tam czegoś interesującego. Kiedy Lauren wraca, łapie je na gorącym uczynku. Po oświadczeniu, że może dać im obu prawdziwy pokaz, wszystkie trzy panie biorą się za siebie.

Obejrzyj zwiastun i scenę na transfixed.com.

Druga scena Lauren to, „Anything for Mom – S1:E5”, dla MomsBoyToy w nowej sieci MomLover. Juan Loco jest jej pasierbem, a ona planuje uczynić go swoim własnym chłopcem-zabawką, ale wie, że będzie to wymagało dużo uwodzenia.

Najpierw Lauren chce, aby Juan pomógł jej z pieczeniem, w trakcie czego pokazuje mu swoje niesamowite cycki i tyłek. Później Lauren wzywa go do swojej sypialni, gdzie ma na sobie koronkowy stanik i majtki, aby poprosić go w naprawie jej wibratora. Zakłopotany Juan, przynosi jej nowe baterie i znajduje Lauren podczas masturbacji. Wówczas ona prosi go o pomoc. Na prośbę Lauren, Juan zaczyna ssać jej sutki oraz cipkę, jednak to nie wystarczy. Lauren wówczas instruuje go, aby ją przeleciał. Kiedy już się rozkręcają, Juan jest tak podniecony, że w końcu spuszcza się na plecy i tyłeczek swojej macochy.

Zwiastun i ekskluzywną scenę można obejrzeć na stronie momlover.com.

W trzeciej scenie Lauren powraca do Cherry Pimps w swojej 9tej scenie. Tutaj Lauren robi kolejną rzecz, którą robi najlepiej… dominuje dla ich strony Pegged. Tony Sting jest mężem Lauren, który zrobi wszystko, aby ją zadowolić. Kiedy ona zakłada strap-on i prowadzi go za pomocą smyczy, Tony natychmiast wygina się dla niej, a Lauren wali jego ciasny tyłek. To połączenie dosłownie stworzone w niebie.

Zobacz ekskluzywną scenę na cherrypimps.com.

„Podobało mi się kręcenie wszystkich tych scen. Wszystkie są bardzo różne i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Dołącz więc do jednej, dwóch lub wszystkich trzech stron. Ale pamiętaj, aby płacić za swoje porno – ciężko pracujemy tworząc treści dla naszych fanów” – powiedziała Lauren Phillips.

Dowiedz się więcej o Lauren Phillips, odwiedź jej stronę laurenphillips.com i śledź ją na Twitterze, Instagramie oraz subskrybuj jej OnlyFans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.