Laney Grey gości w podcaście Burbank Misfits

Blondynka o słodkim i niewinnym wyglądzie, z przeszywającymi zielonymi oczami, drobną sylwetką i okrągłym tyłeczkiem, Laney Grey jest najnowszym gościem podcastu Burbank Misfits i jest to obowiązkowy odcinek do przesłuchaniem dla jej fanów.

'

Laney Grey pojawia się w najnowszym odcinku ’The VR Effect with Laney Grey’ podcastu Burbank Misfits, którego gospodarze Prince Rawstarr i CW Chandler są zauroczeni młodą gwiazdą, jej wszystkimi osiągnięciami oraz jej przyjazną naturą.

60-minutowy wywiad obejmuje wiele tematów, w tym bycie nazywaną ’Królową VR’ jej ciężką pracę, która odbywa się za kulisami, VR jako przyszłość branży dla dorosłych, gwiazdy z którymi chciałaby współpracować, a z którymi jeszcze nie miała okazji, nowe sceny, które niedługo zostaną opublikowane, różne gatunki porno, które osobiście lubi oglądać i jej nadchodzące urodziny – 29 października.

Posłuchaj ’The VR Effect with Laney Grey’ na stronie Burbank Misfits lub znajdź jej odcinek na głównych platformach podcastowych.

„CW i Rawstarr są tacy rewelacyjni! Znam ich osobiście od lat i wspaniale było dołączyć do ich programu i rozmawiać o tak wielu rzeczach. Myślę, że moim fanom naprawdę spodoba się ten wywiad, a do tego jest tak wiele sposobów, aby go posłuchać” – powiedziała Laney Grey.

Jeżeli chcecie spędzić jeszcze więcej czasu z Laney, sprawdźcie jej ekskluzywne nowe sceny. Po pierwsze, dostępna jest jej najnowsza scena dla VR Bangers nakręcona w 8K UHD, ’Call on Me’, która wzorowana jest latami 80-tymi. W skrócie, Trening z Laney, Hime Marie i Lily Larimar kończy się orgią z Twoim udziałem (jako Brad Newman).

Obejrzyjcie ekskluzywną scenę i zwiastun na vrbangers.com.

Po drugie, nie przegapcie jej sceny z Brazzers ’Bougie Babe & The Cheating Rude Boy’ w której gra u boku Jaya Romero i Lauren Pixie. Jest to całkowicie zdeprawowana scena, która już stała się viralem.

Sprawdźcie zwiastun i ekskluzywną scenę na brazzers.com.

Śledźcie Laney Grey na Twitterze i Instagramie. Wszystkie jej linki można znaleźć na allmylinks.com/thereallaneygrey.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.