Lana Analise debiutuje w DP Diva

Blondynka Lana Analise debiutuje na DP Diva z wyjątkowo intensywną sceną analną. W wyreżyserowanej przez Maestro Claudio scenie, Lana występuje razem z Michaelem Stefano, Ramonem Nomarem i Tommym Pistolem.

Na wypadek gdybyście nie zauważyli, miłość Lany Analise do analu widoczna jest w jej imieniu i jest ona gotowa przenieść tę miłość na całkowicie nowy poziom. Po krótkim wywiadzie wstępnym, Lana rozgrzewa swoich zalotników małym blowbangiem, mieszcząc ich wszystkich trzech w swoich ustach. Jednak to dopiero początek, a Lana chce zdecydowanie więcej, więc dostaje od nich fisting oraz zostaje nadziana z dwóch stron. Jako że jest to DP Diva, nie brakuje też oczywiście podwójnej penetracji analnej, a Lana rozkoszuje się każdą minutą jej trwania. Scena kończy się, gdy Lana dumnie wypina się do kamery, a następnie otrzymuje potrójny wytrysk na twarz.

“Ta scena jest jedną z moich ulubionych do tej pory. To pierwsza scena, w której naprawdę robiłam podwójną analną penetrację przez cały czas“ – skomentowała Lana. “Zrobiliśmy w tej scenie kilka pierwszych dla mnie rzeczy i jestem podekscytowana, że fani będą mogli się nią wreszcie cieszyć! Z niecierpliwością czekałam na jej wydanie ze względu na to, jak dobrze moim zdaniem wypadła.“

Reżyser Maestro Claudio był zachwycony możliwością pracy z Laną, komentując: “Lana jest bardzo słodką dziewczyną i jednocześnie fenomenalną performerką. Zawsze lubi przesuwać swoje granice na maksa, w tym nagraniu zrobiła każdą wyobrażalną rzecz, zawsze czerpiąc z tego przyjemność i z pięknym uśmiechem na swojej ślicznej twarzy. Jest jedną z moich ulubionych i uwielbiam ją“.

Double Anal For All Natural Blonde Lana Analise’ jest dostępne wyłącznie na dpdiva.com.

Śledźcie Lanę Analise, Tommy’ego Pistola, Michaela Stefano, Ramona Nomara oraz Maestro Claudio na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę DPdiva.com oraz śledźcie ją na Twitterze i Instagramie, aby znaleźć więcej scen z podwójną penetracją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.