Kyler Quinn świętuje grudniowy tytuł 'Flavor of the Month’ wyjątkową sceną

Kyler Quinn, która jest czystym seksapilem i ma niepohamowany popęd seksualny, wystąpiła w 33 scenach Nubiles Porn. Nie ma więc wątpliwości, że jest jedną z ulubionych gwiazd fanów, natomiast jej nowa scena nawiązująca do kultowego filmu 'Kevin sam w domu’ sprawi, że to będą wyjątkowe święta.

'

Jest już grudzień, więc można już bezpiecznie powiedzieć, że nadszedł czas na świąteczne szaleństwo, a Kyler Quinn chce, abyście świętowali je dokładnie w taki sposób w jaki lubicie z jej nową sceną z okazji otrzymania tytułu ’Flavor of the Month’ od Nubiles Porn. Scena Kyler jest to wyjątkowy smaczek w szczególności dla polskich fanów, ponieważ składa ona hołd oraz nawiązuje do kultowego filmu ’Kevin sam w domu’, jedynie tutaj to Kyler jest sama w Boże Narodzenie, a finał przygody jest o wiele bardziej seksowny.

Kyler cieszy się swoją wolnością w domu poprzez jedzenie masy ciasteczek i cukierków, oglądanie strasznych filmów oraz przymierzanie bielizny swojej mamy. Jednak beztroska zabawa kończy się kiedy Kyler słyszy, że dwóch złodziejaszków – Oliver Flynn i Nathan Bronson – knują spisek, aby włamać się do jej domu, okraść go i oczywiście, jak to było również w 'Kevinie’, zalać go. Ale bystra Kyler ma plan, który to udaremni za pomocą rozmaitych pułapek. Jej plan zadziałał, a złodzieje zostali znokautowani, i przywiązani do łóżka w jej sypialni.

Zamiast wezwać policję, Kyler każe im odpracować swoje niecne czyny… za pomocą seksu. Oliver i Nathan decydują, że seks jest lepszy niż więzienie, dzięki czemu Kyler już nie jest samotna w święta. Na początku dziewczyna robi im dobrze ręką, a następnie przechodzi do obciągania. Jednak to wszystko było jedynie wstępem do tego, aż Kyler na zmianę zacznie się z nimi pieprzyć w różnych pozycjach i nalegać, aby wypełnili ją spermą. Złodzieje nie są w stanie sprostać napalonej dziewczynie i próbują uciekać, ale ona ma dla nich jeszcze jedną pułapkę.

„Uwielbiam pracować z Nubiles, a ta parodia 'Kevina Samego w Domu’ była fantastyczna do nakręcenia. Musiałam jeść słodycze, pokazać swoje umiejętności aktorskie i uprawiać seks z dwoma złodziejami. Mam nadzieję, że członkowie będą się dobrze bawić oglądając to, tak jak ja się dobrze bawiłam robiąc to”, powiedziała Kyler Quinn.

„Nasi członkowie kochają Kyler – jest oszałamiająca, wszechstronna i zabawna w pracy. Zawsze dostajemy mnóstwo próśb o jej udział w kolejnych scenach. A ta scena nie jest podobna do żadnej, którą zrobiła w przeszłości,” powiedziała Belinda z Nubiles.

Obejrzyjcie zwiastun i ekskluzywną scenę ’December 2022 Flavor Of The Month Kyler Quinn – S22:E1’ na nubiles-porn.com. Scenę można również obejrzeć na stronie stepsiblingscaught.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.